dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wyjazd na wakacje z biurem podróży
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-07-13, 14:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-07-30, 15:24
Posty:39
Cześć, chcę prosić o radę na temat tego, jakie biuro podróży mam wybrać na wyjazd w wakacje. Zastanawiam się nad Itaką, czyli liderem rynku i z tego co wiem największym polskim biurem podróży. Mają sporo promocji, chyba zdecyduję się na Hiszpanię. Co myślicie? Warto lecieć z Itaką?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wyjazd na wakacje z biurem podróży
PostNapisane: 2022-08-01, 14:59 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Ja jeżeli nie organizuję wyprawy sama, stawiam na Konsorcjum.pl. Bardzo podobają mi się ich nietypowe oferty i organizacja całej podróży. Byłam z nimi w Brazylii, hotel był położony w samym centrum Rio de Janeiro, doskonały dla osób lubiących korzystać z nocnego życia i zabawy. Ja byłam bardzo zadowolona!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wyjazd na wakacje z biurem podróży
PostNapisane: 2022-08-12, 15:36 
Też zastanawiam się nad kupnem wczasów z biurem podróży Itaka. Znajoma leciała w czerwcu do Bułgarii z Itaką i bardzo sobie chwali. Skorzystała z promocji Last Minute i sporo zaoszczędziła. Będę wdzięczna za opinie :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wyjazd na wakacje z biurem podróży
PostNapisane: 2022-08-19, 20:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2022-08-08, 11:55
Posty:71
Konsorcjum.pl ma naprawdę świetne oferty! Jestem pod wrażeniem kierunków i planów podróży do niektórych miejsc! Jestem zachwycona wycieczką na Gwatemalę i do Hondurasu. W planie jest wizyta w Chichicastenango co niezmiernie mnie cieszy! Można będzie poczuć się, jak w filmie zwiedzając tamtejsze tereny!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wyjazd na wakacje z biurem podróży
PostNapisane: 2022-09-14, 15:31 
Według mnie warto lecieć do Hiszpanii z biurem podróży Itaka. W tym roku spontanicznie zdecydowałam się na ofertę Last Minute i wyjeżdżam już za tydzień. Tylko ja, słońce i pyszne drinki :D.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wyjazd na wakacje z biurem podróży
PostNapisane: 2022-12-20, 14:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-07-30, 15:24
Posty:39
Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o biurze Konsorcjum.pl. Wyjątkowe podejście do klienta i niespotykane w innych biurach kierunki wypoczynkowe. Bardzo cieszę się na kolejną podróż, na jaką się szykuję, w której głównym celem będzie odkrywanie Parków Narodowych w USA! Przewodnicy w biurze Konsorcjum.pl są przegenialni i bardzo doświadczeni, dlatego wiem, że będzie to niesamowite doświadczenie!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wyjazd na wakacje z biurem podróży
PostNapisane: 2022-12-20, 18:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-07-30, 15:24
Posty:39
Po wielu doświadczeniach mogę przyznać, że bardzo dobrą organizację wycieczek oferuje biuro podróży Konsorcjum.pl. Kilkukrotnie miałam przyjemność być na ich wyjazdach, wracam po nich pełna energii i szykuję się na już kolejne. Teraz myślę o Gwadelupie i nieziemskiej klimacie, który tam planuje. Panujemy wypożyczyć samochód i udać się wgłąb wyspy, aby poznać ją lepiej!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wyjazd na wakacje z biurem podróży
PostNapisane: 2023-04-21, 13:15 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2021-03-31, 18:41
Posty:57
Mnie z Konsorcjum.pl podróżuje się świetnie. Wszystko dopięte na ostatni guzik, o nic nie trzeba się martwić. Jestem tą szczęściarą, że mogę wyjeżdżać z Polski kilkukrotnie w ciągu roku. Teraz przygotowuję się do wyprawy do Indii. Nigdy nie byłam w tej części Azji, dlatego nie mogę się doczekać. Jestem bardzo ciekawa jak wygląda Mumbaj.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wyjazd na wakacje z biurem podróży
PostNapisane: 2023-06-08, 17:46 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-04-28, 11:16
Posty:111
Jeśli wyjeżdżasz na wakacje, to polecam Melanotan https://melanotan.biz/ Do opalania, sprawdza mi się on najlepiej. Produkt jest naprawdę ciekawy, nie spodziewałam się, że tak fajnie działa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wyjazd na wakacje z biurem podróży
PostNapisane: 2023-06-21, 10:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-06-01, 15:08
Posty:13
Wyjazdy to najlepsza forma rozwoju i spędzania wolnego czasu! Jestem wielką fanką podróży, szczególnie z biurem podróży Konsorcjum.pl. Mają najlepsze oferty do wielu niesamowitych kierunków. Lecę niedługo do Peru i Boliwii - nie mogę się doczekać, to moje wymarzone kierunki!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO