dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-15, 15:22 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 17:21
Posty:120
Lokalizacja: Mazowieckie
Bo w takim "normalnym" zdjęciu to w zasadzie podziwiasz jego że tak powiem urok :-P , a już w tym "nienormalnym" zdjęciu to dodatkowo masz tą nute ciekawości, zainteresowania, tajemniczości dające to wszytko czasami do myślenia :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-15, 15:32 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
No...mogę się zgodzić ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-20, 00:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 16:21
Posty:17
heh ja też często poprawiam naturę;p w photoshopie
ale często tez właśnie po to, by stworzyć ciekawe zdjęcie
czy fotomontaż czy różne stylizacje
i naprawdę jest to dla mnie frajda:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-28, 12:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-19, 22:07
Posty:29
Lokalizacja: z 1-ego piętra ;)
Kocham fotografię, nie przeczę - czasem używam PS-uja, ale głównie dla poprawienia jakiś mankamentów ;) zazwyczaj ludzi fotografuję, mają w sobie coś niezwykłego. Nie lubię przyrody czy martwej natury, bo według mnie nic nie wnosi, poza powierzchownym zachwytem ;) No, ale wiadomo - co kto lubi:)
lajf_entusiast pisałaś /eś o foto - tipie, też się tam zaopatrzam :) ostatnio kupiłam tam lampę do mojego D80, sb-600 na dużej promocji! Lubię ten sklep, zawsze jakieś promocje mają i dobra obsługa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-12, 12:57 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-11-12, 12:44
Posty:3
Mój aparat to lustrzanka Pentax K20D body. Mam ją od kilku miesięcy i mogę pochwalić za wysoką jakość zdjęc i stabilizację obrazu. Przynajmniej za to przede wszystkim:) Na swoim koncie nie mam jeszcze zbyt wielu 'dzieł', ale uwielbiam fotografować ludzi i nie 'selekcjonuje' - nawet z pozoru nieciekawe i nieładne, a często bardziej inspirujące i piękne z punktu widzenia dobrego fotografa:))

[ Dodano: 2009-11-12, 12:30 ]
Zgadzam się z założycielem wątku - temat jest bardzo aktualny, ciekawy i powinien być bardziej 'oblegany';) także mam nadzieje, że piszac pierwszego posta od pół roku;P przyczynie sie do jego kontynuacji...;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-25, 21:30 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
a który z fotografów się przyzna do tego?
http://www.opzs.pl/konkurs/galeria,443.html :diabel:

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-03, 12:19 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Strasznie podoba mi się to środkowe zdjęcie. Pod względem kompozycji i kolorystki jest rewelacyjny. A te schody kręcone na samym środku przywodzą mi na myśl jakieś schody do nieba. Boskie. Pierwsze zdjęcie tez fajne jeśli chodzi o pomysł.
A co do samego użytkowania PhotoShopa, to nie mam większych obiekcji przed tym, ale w granicach rozsądku. Lekkie podciągnięcie kolorów, kontrastu, wyprostowanie zdjęcia bądź też jego przycięcie. W zasadzie tylko z takich funkcji korzystam bo chcę żeby fotografia pozostała fotografią :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re:
PostNapisane: 2012-03-16, 15:19 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-07-12, 10:52
Posty:54
Ciekawa napisał(a):
a mnie osobiście zaczynają lekko mówiąc irytować ludzie, którzy lążą wszędzie z aparatami, robią zdjęcia gdzie i z kim popadnie...wydaje mi sie , że fotografia powinna coś za sobą nieść i wyrażać coś więcej niż tylko puste twarze, sztuczne miny i fałszywe uśmiechy...a potem to wszystko laduje na fotce, nk itp...


nie wiem o jakiej fotografii mówisz i jak wiele masz z nią wspólnego ale zapewniam Cie, że profesjonalny fotograf nie po to robi zdjęcia, aby wrzucać je na nk czy na fotce. Pleeeeeaase!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO