dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Hobby - aranżacja domowych pieleszy:)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-10-15, 20:52 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-10-15, 20:41
Posty:2
Ostatnio stałem się domatorem chyba. Zwariowałem, jak mówi moja rodzina, na punkcie stylizacji elementów mieszkania. Nie sądziłem, ze zwraca się taką uwagę na kontakty elekrtyczne i gnizadka. Co o tym sądzicie: Unica
Swoją drogą gdzie można dostać takie włączniki i gniazdka odSchneidera ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-29, 22:30 
Moim zadaniem jak sie tym interesujesz to powinienes na to
zwroc uwage,ale pare osub tez nie wie ,moze cie zainteresuje
podobny sposub malowanie pomieszczen udekorowanie :-P :-D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-08, 10:32 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
Wiem jak to jest, ja też bardzo lubię bawić się w architekta:) Co prawda ostatnio nie miałam na to zbyt dużo czasu,ale i tak każdą wolną chwilę spędzam na urządzaniu mieszkania:) W necie znalazłam bardzo fajny program, dzięki któremu można rozwijać tego typu pasje http://www.3kropki.pl/p/4/1/twoje_studi ... _ogrod.php


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-21, 15:56 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
również od jakiegoś czasu lubię zabawę w architekta wnętrz ;) od kiedy zrobiłam całkowity remont w mieszkaniu moim nowym hobby jest kupowanie dodatków..jak tylko mam jakąś kasę to wchodzę na myin.pl i wybieram co bardziej pasujące do wystroju mojego mieszkania..to naprawdę może być uzależniające :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-14, 15:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-04-10, 18:41
Posty:15
To uzależnia,ponieważ kupowanie dodatków do domu czy zabawa w architekta jest po prostu fajna i każdemu zależy na tym,aby jego mieszkanie urządzone było w niepowtarzalnym stylu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hobby - aranżacja domowych pieleszy:)
PostNapisane: 2010-05-14, 19:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-05-14, 19:39
Posty:24
@mochnik
Całkowicie rozumiem twoją dbałość o szczegóły - bez estetycznych dodatków, nawet tych najmniej ważnych naprawdę jest marnie we wnętrzu.

_________________
Kurs rysunku "Od zera do bohatera". Absolutnie dla każdego :) Zajrzyj koniecznie!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hobby - aranżacja domowych pieleszy:)
PostNapisane: 2011-04-01, 13:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-16, 00:02
Posty:20
chiałabym wytapetować przedpokój, podobają mi się paski. Nie wiecie może gdzie znajdę największy wybór "pasiatych" tapet? i to bardzo/rózno kolorowych najlepiej?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hobby - aranżacja domowych pieleszy:)
PostNapisane: 2011-05-20, 12:46 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-12-15, 12:48
Posty:83
A może pochwalisz się nam swoimi aranżacjami. Ciekaw jestem jak Ci to wychodzi, a może nawet podpatrzę jakieś rozwiązanie do swojego pokoju bo przymierzam się do remontu w tym roku. Najlepiej by było jak byś dodał jakieś zdjęcia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hobby - aranżacja domowych pieleszy:)
PostNapisane: 2011-06-30, 15:05 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
mirka_87 napisał(a):
chiałabym wytapetować przedpokój, podobają mi się paski. Nie wiecie może gdzie znajdę największy wybór "pasiatych" tapet? i to bardzo/rózno kolorowych najlepiej?

wiem, ze Flugger ma całą kolekcje tzw. pasiastych tapet, bo sie tym chwalili na Facebooku., to może coś od nich wybierz, firma porządna, to i tapety na pewno bardzo dobre


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hobby - aranżacja domowych pieleszy:)
PostNapisane: 2011-11-03, 10:40 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Ja bardziej interesuję się urządzaniem łazienki, bo planuję od dłuższego czasu remont tego pomieszczenia, więc szukam pomysłów i sposobów na oszczędność - znalazłem między innymi fajny profil Polski Hydraulik na Facebooku i tam można znaleźć sporo aranżacji łazienek.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO