dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Hobby - finanse
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-10-11, 22:33 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-10-11, 22:22
Posty:2
Otóż ja miałem takie szczęście że znalazłem moje hobby jest to komputer i internet.
Uwielbiać grac na nim tworzyć stronki www (prowizoryczne) etc.
Niestety mój komputer ma już kilka lat a moją rodzinę nie stać na taki wydatek jak kupno nowego albo laptopa.
Chciałbym rozwijać swoje umiejętności na komputerze takie jak np. programowanie gier komputerowych ... ale jak wyżej (pieniądze by się przydały)
Co mogę w tej sytuacji robić.
Mam jeszcze inne hobby jak piłka nożna ... ale to samo jeżeli chodzi o profesjonalny sprzęt i jeszcze przecież nie będę grał w zimie w piłkę ;/

Co zrobić?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hobby - finanse
PostNapisane: 2010-10-12, 19:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 16:43
Posty:11
Wybrać coś, jedno z dwóch!

_________________
Na twój biznes dotacje nawet do miliona złotych!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hobby - finanse
PostNapisane: 2010-11-15, 15:40 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-16, 11:59
Posty:17
Komputer - jak się zapoznasz z "bebechami" sprzętu, to się okaże, że za około 1200 zł można złożyć dobry sprzęt. ceny komputerów biorą się z tego, że ludzie kupują mniej lub bardziej udane maszynki do zabawy (czyt. do grania). Do tworzenia www potrzebujesz sprzętu klasy ekonomicznej (czyli sprzętu czysto biurowego- najtańsza karta graficzna, zintegrowany z płytą główną układ dźwiękowy, nie duży dysk).

Piłka - możesz kopać na jakiejś hali, ale to znów kosztuje. Za to siedzenie przed komputerem ZAWSZE psuje zdrowie. Musisz sam podjąć decyzję. Powodzenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hobby - finanse
PostNapisane: 2011-08-03, 12:18 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-12-15, 12:48
Posty:83
Jak by Ci się pieniądze przydały to może pójdziesz do jakiejś pracy i możesz w ten sposób zarobić sobie na nowy sprzęt. Możesz nawet ulotki rozdawać, nie wiem skąd jesteś, w Krakowie dla przykładu płacą 10 zł za godzinę rozdawania ulotek.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Hobby - finanse
PostNapisane: 2011-11-13, 21:05 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-11-13, 20:46
Posty:1
Najprostsza jest praca w domu. Nawet jeśli się uczysz to możesz sobie dorobić w najprostszy na świecie sposób pisząc posty. W ciągu miesiąca - dwóch zarobisz na nowy sprzęt i zajmiesz się tym co lubisz http://webtexty.pl Oczywiście musisz się trochę nakombinować ale się opłaca. Powodzenia!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO