dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jak znaleźć swoje Hobby
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-05-12, 09:57 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-05-12, 09:43
Posty:5
Witam! Nie mam hobby próbowałem już dużo rzeczy.. między innymi takich jak Rolki, piłka nożna, rysowanie (z tego wychodzi mi tylko rysowanie broni),
Lubię komputery.. znam się na nich dosyć ale... niestety nie mam dość dużo forsy ani dość dobrego kompa który mógłby mi pomóc w rozszerzaniu hobby..
Pomóżcie jak znaleźć hobby?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć swoje Hobby
PostNapisane: 2010-05-14, 08:08 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
mówisz o broni...może ASG?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć swoje Hobby
PostNapisane: 2010-05-14, 13:08 
Nie mówię o broni.. mówię ,że potrafię je rysować .. tutaj chodzi i pomoc: Pomóżcie znaleźć moje hobby.. dajcie rady, powiedzcie jak to z wami było.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć swoje Hobby
PostNapisane: 2010-06-25, 12:42 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-06-09, 17:35
Posty:47
o rany no to faktycznie masz problem. Ale wiesz co myślę, że może ty zwyczajnie zastanów się nad tym, która z tych wszystkich wymienionych przez ciebie rzeczy, czy czynności sprawia ci najwięcej przyjemności ;)
tak wydaje mi się najlepiej.
Może jeśli lubisz rolki to zaczniesz na nich więcej jeździć, zaczniesz ćwiczyć jakieś sztuczki, podskoki etc.
albo poszukasz jakiegoś innego sportu, który sprawi ci radość, może wspinaczka, albo zabawa kitem ;)??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć swoje Hobby
PostNapisane: 2010-08-02, 12:24 
Ale masz problem hehe. Sprawdź sobie portal http://hobbyy.com tak możesz sobie znalęźć znajomych do up[rawiania hobby może to przeważy, co wybrać :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć swoje Hobby
PostNapisane: 2010-08-11, 13:43 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Jeśli interesuje Cię broń lub militaria to dobrym wyjściem będzie paintball albo asg. Albo... modelarstwo, ja to uwielbiam, interesuję się II wojną światową i to rozwija zarówno moją wiedzę, jak i wyobraźnię.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć swoje Hobby
PostNapisane: 2010-08-26, 14:23 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 16:51
Posty:170
Próbuj wszystkiego po kolei , na pewno cos fajnego znajdziesz, na desce jeździłeś? To tylko zimą, ale sportsuper, na poczatku trochę tyłek poobijany, ale co tam, warto!

_________________
http://kitchen-nn.ru/2a5e6


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć swoje Hobby
PostNapisane: 2010-08-28, 14:37 
[quote="migmig"]Próbuj wszystkiego po kolei , na pewno cos fajnego znajdziesz, na desce jeździłeś? To tylko zimą, ale sportsuper, na poczatku trochę tyłek poobijany, ale co tam, warto![/quote]

na desce po kolei spróbowa*ś jeździć..

nieposzlifowanej nagimtyłkiem mogłobybyć dużowięcej yogistycznych wartości.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć swoje Hobby
PostNapisane: 2010-08-28, 14:49 
[quote="Glaner(Gronto)"]Witam! Nie mam hobby próbowałem już dużo rzeczy.. między innymi takich jak Rolki, piłka nożna, rysowanie (z tego wychodzi mi tylko rysowanie broni),
Lubię komputery.. znam się na nich dosyć ale... niestety nie mam dość dużo forsy ani dość dobrego kompa który mógłby mi pomóc w rozszerzaniu hobby..
Pomóżcie jak znaleźć hobby?[/quote]

Jeśli twierdzisz nierównomiernie że: "nie mam hobby..." i "...mi pomóc w rozszerzaniu hobby", to apelując "Pomóżcie.." do kwesti "..?" prosisz się o reprymenderujący odpowiednik na tak zniewalający zapytajnik.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak znaleźć swoje Hobby
PostNapisane: 2010-08-29, 01:19 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-06, 16:04
Posty:109
Lokalizacja: Warszawa
Co do komputerów to nie potrzebujesz bardzo mocnego do rozszerzania hobby. Zajmij się programowaniem, do początków nie trzeba prawie w ogóle mocy obliczeniowej. Może spróbuj coś w kierunku elektroniki, też przydatna sprawa, a nie ma to jak satysfakcja zmontowania własnej lampki:P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO