dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jeździcie na targi ? :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-03-18, 15:00 
Powiem Wam, ze cały czas słysze ze są gdzieś organizowane najróżniejsze targi, ale jeszcze nigdy nie miałam okazji się na jakieś wybrać. Np teraz w Warszawie będą organizowane międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations , widziałam ze jesli sie zarejestruje online to ma się darmowy wstęp i udział w seminariach, studiuje marketing i powiem Wam, ze harmonogram targów mnie bardzo zaciekawił :) są 12-13 kwietnia w Warszawie, ktoś się wybiera ? A może jeździcie na jakieś inne ciekawe targi i możecie sie czymś pochwalic ? :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jeździcie na targi ? :)
PostNapisane: 2016-03-18, 16:20 
ja sie staram byc na wiekszości targów organizowanych przez Targi w Krakowie, oczywiście przeważnie jeśli dotyczą mojej branży :) Można spotkać świetnych ludzi, dowiedzieć się wielu rzeczy no i ogólnie warto, wszystko jest świetnie zoorganizowane. Do Warszawy na Packaging Innovations.
tez jade :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jeździcie na targi ? :)
PostNapisane: 2016-06-03, 06:54 
pewnie że jeżdżę! obecności na branżowych targach to zdecydowanie podstawa, na początku nie przykładałam do tego wagi ale teraz widzę że kluczem jest dobrze zaprojektowane stoisko, moje robią w http://abamus.pl/ i klienci bardzo je sobie chwalą


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jeździcie na targi ? :)
PostNapisane: 2016-06-10, 12:52 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
oczywiście że jeździmy! targi branżowe to idealne miejsce na zlapanie kilku ciekawych kontaktow w twojej branzy jak i podpatrzenie konkurencji. Ze strony klienta targi tez sa dobrym rozwiazaniem bo mozna wiele sie dowiedziec, np. ja jako klient w przyszlym roku wybieram sie na Targi Packaging Innovations do Warszawy. Jest to juz 8 edycja wiec zapowiada sie ciekawie tym bardziej ze wczesniejsza rejestracja online daje mozliwosc na bezpłatny wstęp i udział w seminariach workShops


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jeździcie na targi ? :)
PostNapisane: 2016-07-28, 21:36 
no pewnie, z takich targów dużo wiedzy można wynieść, a poza tym też nawiązać jakies kontakty biznesowe. Ja się w październiku wybieram na targi Maintenance do Krakowa, to są targi branżowe pod kątem planowania i optymalizacji produkcji


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO