dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Meble do ogrodu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-05-30, 17:37 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
nkt napisał(a):
Wiatrak mnie w tym momencie nie interesuje - może kiedyś? Na poważnie szukamy teraz altany ogrodowej i chyba nawet skończy się na tej kosmicznej altanie do której link podała wiosenna ;-)



Uważam, że to ciekawy pomysł. Zresztą nie chodzi tyle o wiatrak, co urozmaicenie ogrodu. A do tego potrzebna jest oczywiście odpowiednia przestrzeń.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Meble do ogrodu
PostNapisane: 2012-05-31, 16:33 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-05-28, 22:47
Posty:75
A czemu nie? Wystarczy tylko odpowiednio zabezpieczyć całą konstrukcję, tak aby nie było konieczności częstej wymiany wody i po problemie. Basen może doskonale sprawdzić się im w Polsce - tak przynajmniej uważam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Meble do ogrodu
PostNapisane: 2012-06-01, 14:37 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
A ciepłe dni? W zasadzie w Polsce to nie ma żadnej pewności co do atrakcyjności pogody. Może być mega różnie i w tym głównie widzę problem. Bo jeśli w wakacje będzie 5 ciepłych i wolnych dni, to po co stawiać na basen? Bez sensu. Mylę się?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Meble do ogrodu
PostNapisane: 2012-06-04, 19:52 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-05-28, 22:47
Posty:75
Nie, wcale nie jest bezsensu. Idąc tą drogą po co stawiać altanę, skoro pogoda w Polsce jest jaka jest?
Nastaw się, że mnóstwo dni będzie ciepłych. Taki basen w ogrodzie robi różnicę - nie zawsze człowiekowi się chce wyjechać gdzieś pod miasto, a tak masz basen u siebie ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Meble do ogrodu
PostNapisane: 2012-06-05, 14:45 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
W sumie to masz rację. Pomyślimy ;-) W tym sezonie zbyt wiele już nie zdziałam, ale może w kolejnym? Czas pokaże - na pewno posiadanie czegoś takiego byłoby rewelacyjną sprawą. Nie chodzi o span, tylko dowartościowanie samego siebie :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Meble do ogrodu
PostNapisane: 2012-06-19, 22:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-06-19, 21:54
Posty:29
Co do mebli ogrodowych to podstawą jest gatunek i jakość drewna, zadaszenie np. tarasu i kompleksowe zabezpieczenie drewna przed deszczem i wilgocią. Niestety życie mnie już nauczyło, że zazwyczaj niska cena niesie za sobą słabą jakość...

_________________
ślubne zaproszenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Meble do ogrodu
PostNapisane: 2012-10-20, 18:42 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
Dlatego nie można się zawsze kierować wyłącznie niską ceną... ja mam taką zasadę, że jak chce coś kupić to z góry odwalam propozycję najtańszą i najdroższą - choćby się waliło paliło i nie wiem jakie cuda i okazje ogrodowe dawali. Najtańsze odpada.
A co do mebli ogrodowych, to u mnie juz komplet - teraz planujemy dokupić domek narzędziowy z ogrodosfery - taki dodatek na schowanie roweru czy narzędzi, zamiast altanki, a raczej, żeby dodatkowo tej altany nie zagracać.

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Meble do ogrodu
PostNapisane: 2012-11-30, 21:56 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-08-07, 23:50
Posty:6
Ja mam proste, ładne, drewniane. Pięknie wyglądają.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Meble do ogrodu
PostNapisane: 2013-03-12, 22:18 
Ja cały projekt swojego ogrodu powierzyłam firmie Royal Garden i jestem zadowolona, doradzili mi od trawnika po meble ogrodowe i małe oczko wodne. Jeśli szukacie ciekawych pomysłów to zapraszam na ich stronę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Meble do ogrodu
PostNapisane: 2013-03-22, 16:08 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-10-16, 16:06
Posty:41
Meble ogrodowe warto nabyć takie, żeby pasowały do całości i były porządne, gdyż dużą część roku stoją na zewnątrz i wystawione są na działanie słońca, wiatru, a czasem wody. Trzeba je też odpowiednio konserwować:)

_________________
teksty piosenek :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO