dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Odpowiednie buty do trekkingu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-06-07, 09:20 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
Jakie możecie mi polecić odpowiednie buty do chodzenia po górach? nie znam się na tym kompletnie,ale z tego co słyszałam klasyczne alpinusy wcale nie są tak dobre, bo nie chronią w odpowiedni sposób przed kontuzjami. No i na co powinnam zwrócić uwagę przy zakupie? z góry dzięki za wszelkie sugestie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odpowiednie buty do trekkingu
PostNapisane: 2010-06-08, 10:09 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
To nie jest tak ,ze alpinusy są złymi butami. Jeśli chodzisz po górach okazjonalnie i po mniej wymagającym terenie to nawet mogą być. Chodzi o to,ze to nie sa profesjonalne byty trekkingowe. Ale na spacer jak najbardziej:) Dobry but trekkingowy powinien mieć twardą podeszwę i podtrzymywac dobrze kostkę, Idealny model to ten http://siulagrande.pl/Buty_Meindl_Air_R ... dy-80.html

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odpowiednie buty do trekkingu
PostNapisane: 2010-06-29, 13:34 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
Dzięki za informację. Faktycznie te buty robią wrażenie. Przeczytałam trochę w necie na temat firmy Meindl i z tego wynika,że to naprawdę świetna firma. Nie jestem bardzo doświadczonym piechurem,ale chcę rozpocząć przygodę z górami. Zawsze takie "spacery" sprawiały mi ogromna radość,a że teraz mam trochę więcej czasu to trzeba go jakoś spożytkować:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odpowiednie buty do trekkingu
PostNapisane: 2010-06-30, 11:57 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
W sumie to ja znam taką jedna markę, ale nie są to buty konkretnie do chodzenia po górach, choć moim zdaniem znakomicie się do tego nadają. Na bates.pl można znaleźć mnóstwo modeli butów taktycznych, wiec jak szukasz czegoś naprawdę super, to możesz sobie zerknąć właśnie tam. Myślę, że ci się spodobają.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odpowiednie buty do trekkingu
PostNapisane: 2010-08-11, 13:41 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Batesy też są bardzo dobre do łażenia po górach, właśnie przymierzam się do zakupu ich, bo poznałem fantastyczną kobietę, która lubi wędrować po szczytach :). Chce mnie wyciągnąć na rysy, a ja w szafie tylko adidasy, halówki i sandały, trzeba coś zakupić porządnego. Czytałem o batesach sporo, większość opinii jest pozytywnych. Muszą być naprawdę dobrej jakości, bo przekopałem mnóstwo for i opinie pozytywne przeważają.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odpowiednie buty do trekkingu
PostNapisane: 2010-08-26, 14:20 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 16:51
Posty:170
Czego się nie robi dla fajnej babki!

_________________
http://kitchen-nn.ru/2a5e6


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odpowiednie buty do trekkingu
PostNapisane: 2010-09-03, 15:06 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Proste, dla niej to zrobiłem, czyli zdobyłem Rysy. Widoki jedne z najpiękniejszych jakie widziałem w życiu. Samo wyjście nie było trudne, wyszliśmy 40 minut przed czasem przewidywanym, więc chyba mieliśmy niezłe tempo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odpowiednie buty do trekkingu
PostNapisane: 2010-09-04, 20:14 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-02, 10:45
Posty:208
Polską strona zdobyte? Bo ja tylko od Słowaków wlazłam - łatwiej nieco i mniejszy tłok.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odpowiednie buty do trekkingu
PostNapisane: 2010-09-10, 13:51 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Tak polską stroną, powiem Ci, że było paru idiotów, którzy zaczęli wychodzić koło 12-13 i tak się śpieszyli, że zrzucali kamienie. Jeden prawie trafił małolata w głowę, na szczęście się uchylił. Niektórzy powinni mieć zakaz wchodzenia w góry.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odpowiednie buty do trekkingu
PostNapisane: 2010-09-12, 14:32 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-02, 10:45
Posty:208
Wszędzie zdarzaja się nieodpowiedzialni ludzie, na szlakach niestety też.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO