dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Polskie obrabiarki do drewna?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-10-10, 15:31 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Hey,
mam trochę nietypowe pytanie, co do maszyn stolarskich (prosze się nie śmiać, to nie ja chce się zajmować stolarką tylko mój kuzyn!). Wiecie, czy w Polsce są jakieś dobre firmy, produkujące dobre jakościowo maszyny stolarskie? Chodzi mi o wasze doświadczenia albo chociaż o sprawdzone nazwy, bo wiem, że mogę poszukać w googlu, ale ważne mi jest wasze osobiste zdanie na ten temat! Dzięki z góry! Pozdrowienia!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polskie obrabiarki do drewna?
PostNapisane: 2012-10-11, 10:44 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-02, 10:12
Posty:39
Czesc, polskie obrabiarki do drewna? mhmmm, a czemu musza byc polskie? Zebysmy sie zle nie zrozumialy, jak tez jestem za tym, zeby wspierac polski rynek no ale w przypadku tego typu urzadzen, raczej bym patrzyla na jakosc, a nie na to skad sa maszyny- bo jakby nie patrzec to dosc droga inwestycja. Mozesz poszukac w googlu,napewno cos znajdziesz,chociaz radzilabym skupic sie na tylko na takich ktore istnieja od dobrych paru lat, bo przy takich co sie pojawiaja i znikaja na serwis nie masz co liczyc.Moj wujek siedzi w tym temacie, moge go podpytac jak chcesz, ale chodzi ci o cos konkretnego? czy tak ogolnie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polskie obrabiarki do drewna?
PostNapisane: 2012-10-11, 22:06 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
Ja, ja!
Ja znam super obrabiarkę do drewna... ogrodosfera.pl/siekiery się nazywa:) hihihi
Nie no poważnie, do łupania pieńków to używam siekiery, ale tak innych obrabiarek nie znam

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Ostatnio edytowano 2014-02-11, 15:39 przez Astalavistabejbe, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polskie obrabiarki do drewna?
PostNapisane: 2012-10-17, 12:33 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
ha, ha, siekierke akurat też mam, ale tu chodzi o coś bardziej porządnego, typu obrabiarka czy frezarka czy coś w tym sensie. A co to wyrobów polskich, to dlatego tak napisalam, no bo w sumie chodzi o gwarancje w razie czego. W Polsce mogę szybko złożyć reklame, jak coś sie stanie. Przecież nie zamówię maszyny w Chinach? ;-) A ty znasz jakieś dobre firmy u nas, które produkują np takie obrabiarki?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polskie obrabiarki do drewna?
PostNapisane: 2012-10-20, 18:43 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
No polskie firmy to faktycznie są na wagę złota jeśli chodzi o reklamacje, części, czy nawet... żeby miec do kogo zadzwonić i ochrzanić:)

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polskie obrabiarki do drewna?
PostNapisane: 2012-10-22, 13:49 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
no tak, ale czy się od was dowiem, jakie firmy to na przykład są? Szukałam szukałam i natkęłam się na Feldera, problem w tym, że mi to nic nie mówi. Więc byłoby super, jakbyście mogli coś niecoś na ten temat napisać! Dzięki!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polskie obrabiarki do drewna?
PostNapisane: 2012-10-22, 16:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-02, 10:12
Posty:39
Az tak dokladnie w temacie sie nie znam zeby znac konkretne marki ale o felderze juz slyszalam, to nie jest polska firma, tylko chyba z Austrii, jesli sie nie myle. najlepiej popros o pomoc wujka google ;) Co do reklamacji to nie rozumiem twoich obaw, to ze firma jest zagraniczna nie oznacza ze zaraz bedziesz musiala jezdzic po czesci na drugi koniec kontynentu...przeciez kazda szanujaca sie firma ma swoje przedstawicielstwo, ktore zajmuje sie serwisem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polskie obrabiarki do drewna?
PostNapisane: 2012-11-07, 08:17 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-22, 18:53
Posty:187
A może takie urządzenie? http://www.tvprodukt.pl/Luparka-rebak-d ... a(3,3,1216).aspx Łuparka do drewna, przydaje się do rozłupywania dużych klocków drewna.

_________________
sklep godny polecenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polskie obrabiarki do drewna?
PostNapisane: 2012-11-19, 15:16 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-13, 13:27
Posty:264
Mam tą łuparkę i świetnie się sprawdza

_________________
Ciekawe informacje, dla każdego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polskie obrabiarki do drewna?
PostNapisane: 2016-05-26, 11:34 
powiem Wam, że ja w temacie obrabiarek byłem bardzo długo niezorientowany i się zupełnie w tej branży gubiłem, dopiero dzięki targom EUROTOOL udało mi się w temacie ogarnąć i w tym roku w październiku ich wydarzenie mam już wpisane w kalendarz bo dla wszystkich w branży wydaje mi się to punkt obowiązkowy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO