dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Scrapbook
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-05-10, 10:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-10-03, 19:01
Posty:10
Moja dziewczyna mnie ostatnio tym zaraziła :P Tylko że ona to robi w realu a ja znalazłem aplikację na stronie klubu miłośników dobrej herbaty Dilmah i robię to w sieci. Jakoś w dzisiejszych czasach wirtualnie łatwiej coś zrobić. Jest ktoś tutaj kto tez robi scrapbooki?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Scrapbook
PostNapisane: 2011-05-10, 13:08 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-02-09, 13:24
Posty:17
Ja zrobiłam ostatnio na gronie za pomocą tego scrapbooka kolaż ze zdjęć z moją przyjaciółką i dałam jej to jako prezent;) cieszyła się bardzo;) Fajne narzędzie, moim zdaniem przydatne, bo każdy robi teraz dużo zdjęć;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Scrapbook
PostNapisane: 2011-05-11, 09:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-10-03, 19:01
Posty:10
To prawda zdjęcia robimy w zasadzie wszystkiemu co nas otacza a dodatkowo dzielimy się nimi właśnie na takich portalach społecznościowych jak grono czy facebook. A na facebook ta aplikacja Dilmah jest połączona z konkursem teraz :) Można wycieczkę na Sri Lankę wygrać z tego co widziałem :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Scrapbook
PostNapisane: 2011-05-12, 20:02 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-12, 19:55
Posty:5
Lokalizacja: Łódź
Odpoczywam po pracy i wspominam dawne czasy, patrząc na zdjęcia, z których zaraz postaram się stworzyć kolaż :) Odkryłam coś takiego jak scrapbook Dilmah (Klub Miłośników Dobrej Herbaty) i strasznie mnie wciągnęło, ale przy okazji mogę się zrelaksować :)

_________________
The rainbow in my mind.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Scrapbook
PostNapisane: 2011-07-07, 13:13 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-07, 13:09
Posty:4
Ja niestety nie umiem robic zdjęć a sama na nich wychodzę jak idź stąd i nie wracaj dlatego moja kolekcja fotografii jest dość skromna ale pomysł jak najbardziej na plus :)) Patrząc co to ten scrapbook natknęłam się na coś bardziej " dla mnie" a mianowicie komiksy Dilmah :) Korzystacie z tego, tworzyliście jakieś swoje komiksy ?:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Scrapbook
PostNapisane: 2011-07-11, 20:39 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-08, 19:44
Posty:4
Ja tworzyłam i tworzę :) od dziecka sprawiało mi mnóstwo radości wymyślanie postaci a potem opisywanie ich przygód, odkąd można to robić na komputerze dzięki komiksom Dilmah, to znów czuję się jak mała dziewczynka ;))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Scrapbook
PostNapisane: 2011-07-13, 20:54 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-07, 13:09
Posty:4
cieszę się stokrotka00 ze i Tobie przypadły do gustu, jak pisałam wyżej te komiksy Dilmah to taki powrót do dzieciństwa, a że jeszcze można wygrać dzięki nim tablet to już wogóle dla mnie bomba :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Scrapbook
PostNapisane: 2011-07-15, 19:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-08, 19:44
Posty:4
No co Ty można wygrać tablet ;) to ja sierota tego nie zauwazyłam :D w takim razie muszę wyszukac najlepszy komiks jaki wymyśliłam i wysłać to na konkurs Dilmah koniecznie ;))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Scrapbook
PostNapisane: 2011-07-18, 17:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-07, 13:09
Posty:4
Ja już wysłałam ;) to w takim razie sobie i Tobie życzę powodzenia ;) choć dla mnie sam udział w tym konkursie na komiks Dilmah juz był samą w sobie rozrywką, a jak nie wygram to zawsze zostanie mi pyszna herbatka na pocieszenie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Scrapbook
PostNapisane: 2011-07-19, 19:06 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-08, 19:44
Posty:4
I jak Pionierko wygrałaś? Ja niestety nie.. ;( a szkoda, może teraz wymyślą konkurs ze scrapbookiem np najśmieszniejsze zdjęcie z herbatą Dilmah w roli głównej :D chciałabym wygrać ten tablet, samej nie stać mnie na niego a dzisiaj to przydatna rzecz.. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO