dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-01-23, 18:52 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Davis napisał(a):
Mhm, nie powiem, żebym był szczególnie zaskoczony Twoją wypowiedzią. Jeżeli dwunastolatka jest już w stanie zajść w ciążę, to co mi tam, niech się pruje. Dziwnym człowiekiem jesteś...


Bez przesady. Zgodnie z prawem, dopuszczalne są kontakty płciowe między osobami co najmniej 15 letnimi. Problem dotyczy tego, że jeżeli zabroni się swojemu dziecku współżyć, to i tak będzie to czynić. Kwestia jest tego typu, by robić to rozsądnie.

Cytuj:
A jaka różnica jest, czy zabijesz płód szczypcami czy farmakologicznie, czy w klinice czy na śmietniku? Śmierć to śmierć.


Ale kobieta nie będzie narażona na zakażenie w trakcie takiego zabiegu.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-24, 10:52 
CzcigodnyBuc napisał(a):
Bez przesady. Zgodnie z prawem, dopuszczalne są kontakty płciowe między osobami co najmniej 15 letnimi. Problem dotyczy tego, że jeżeli zabroni się swojemu dziecku współżyć, to i tak będzie to czynić. Kwestia jest tego typu, by robić to rozsądnie.


To był tylko przykład, wiem do którego roku życia łapie prokurator. Całkowicie się z Tobą nie zgadzam, bo wszystko leży w kwestii wychowania. Moi rodzice zawsze zabraniali mi palić, więc nie palę (i tak do szczęścia nie jest mi to potrzebne). Poza tym nie uważasz, że 17 lat to g**niarski wiek, a przez kolejne lata owa nastolatka będzie miała jeszcze z 10 chłopaków i każdemu będzie dawać?



Cytuj:
Ale kobieta nie będzie narażona na zakażenie w trakcie takiego zabiegu.


Szkoda.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-24, 19:34 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Davis napisał(a):
CzcigodnyBuc napisał(a):
Bez przesady. Zgodnie z prawem, dopuszczalne są kontakty płciowe między osobami co najmniej 15 letnimi. Problem dotyczy tego, że jeżeli zabroni się swojemu dziecku współżyć, to i tak będzie to czynić. Kwestia jest tego typu, by robić to rozsądnie.


To był tylko przykład, wiem do którego roku życia łapie prokurator. Całkowicie się z Tobą nie zgadzam, bo wszystko leży w kwestii wychowania. Moi rodzice zawsze zabraniali mi palić, więc nie palę (i tak do szczęścia nie jest mi to potrzebne). Poza tym nie uważasz, że 17 lat to g**niarski wiek, a przez kolejne lata owa nastolatka będzie miała jeszcze z 10 chłopaków i każdemu będzie dawać?


My rodzice też zabraniali palić, a skończyło się na tym, że paliłem w ukryciu. Zakazywanie, to nie jest właściwa droga. Ważniejsze jest uświadamianie tego, jakie są możliwości wyboru i jakie niesie to ze sobą konsekwencje.

Cytuj:
Cytuj:
Ale kobieta nie będzie narażona na zakażenie w trakcie takiego zabiegu.


Szkoda.


Nauczyłem się nie oceniać pacjentów. Jeżeli ktoś przychodzi, prosząc o pomoc, należy mu tej pomocy udzielić, w granicach własnej wiedzy i możliwości.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-24, 22:04 
CzcigodnyBuc napisał(a):
Zakazywanie, to nie jest właściwa droga. Ważniejsze jest uświadamianie tego, jakie są możliwości wyboru i jakie niesie to ze sobą konsekwencje.


Więc jakbyś uświadomił swoje dziecko?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-24, 22:20 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Davis napisał(a):
CzcigodnyBuc napisał(a):
Zakazywanie, to nie jest właściwa droga. Ważniejsze jest uświadamianie tego, jakie są możliwości wyboru i jakie niesie to ze sobą konsekwencje.


Więc jakbyś uświadomił swoje dziecko?


Porozmawiałbym z nim na temat współżycia seksualnego.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-25, 00:49 
Kończę w tym momencie dyskusję na ten temat, bo mnie ch*j strzela jak to czytam. Pozdrawiam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-25, 01:01 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Ale o co ci chodzi Davis?

Chyba lepiej uświadomić, wyjaśnić, nauczyć jak się zabezpieczyć niż mówić że sex jest zły i usuwać ciąże. To generalnie tak samo jak prohibicja w USA.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-26, 20:57 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
szostoll napisał(a):
Ale o co ci chodzi Davis?

Chyba lepiej uświadomić, wyjaśnić, nauczyć jak się zabezpieczyć niż mówić że sex jest zły i usuwać ciąże. To generalnie tak samo jak prohibicja w USA.


Szostoll, jest mała różnica między uświadamianiem, wsunięciem w rękę gumki przed wyjazdem wakacyjnym, czy otwartym rozmawianiem na te tematy, a zakładaniem spirali nastolatce ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-26, 22:55 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
No ja wiem ema, ale też Davis się bulwersuje jakby jej co najmniej jajowody podwiązywać. A i nie uważam że 17lat to dobry wiek na dawanie komu popadnie, aczkolwiek jeśli ktoś czy tak czy siak tak się prowadzi to chyba lepiej być uświadomionym i zabezpieczonym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-04, 15:54 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
No moim zdaniem to jest chore. Jak ci rodzice mogą mieć nasrane we łbie że tak powiem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO