dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Zanim napiszesz na gygy:D
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-06-05, 19:28 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
Chcesz cos do mnie powiedziec? Czytaj!

Jezeli nie rozmawiasz ze mna po raz pierwszy mozesz od razu przejsc do punktu nr 7. Nie bede owijac w bawelne, uzywal delikatnych slowek, jednym slowem bez :cenzura:anych farmazonow, bo juz mnie krew zalewa jak widze wasze niektore wiadomosci.

1. Pierwsze wrazenie. Nawet nie probuj zaczynac w stylu: "skont klikash?" albo "postukamy?". Jezeli wlasnie tak masz zamiar zaczac wyp***dalaj.

2. Cel. Jezeli chcesz ze mna porozmawiac musisz miec po co do ch*ja wafla. Jezeli juz zgodze sie z toba porozmawiac, oczekuje, ze juz dawno wiesz o czym!! Bo tekst w stylu "a moze ty cos zaproponujesz" uwazam za terroryzm!! Jak chcesz pogadac o dupie maryni albo o pogodzie wyp***dalaj. Usiadz przed TV, wlacz swoja ulubiona telenowele i nie zawracaj mi glowy!!

3. Szacunek. Mimo, iz to wirtualny swiat, pamietaj o tym, ze jednak po drugiej stronie siedzi zywa osoba, z krwi i kosci, ktora ma uczucia. Okaz mi szacunek, a otrzymasz to samo. Nie podoba sie wyp***dalaj.

4. Anonimowosc. Z calym szacunkiem - w censored.gife mam ile masz lat, jak wygladasz i jak ma na imie twoj pies. Nie chce twojego zdjecia, nie dam ci swojego. Interesuje mnie tylko wymiana pogladow na konkretny temat. Bedzie potrzeba blizszej znajomosci - dam znac. A jak nie pasuje to wiadomo wyp***dalaj.

5. Styl. Nie uzywam polskich znakow diakrytycznych, ale zasadniczo nie mam nic przeciwko. Jezeli juz tak bardzo chcesz ich uzywac - prosze bardzo.
Jednak to co mnie bardzo i to bardzo irytuje, to kompletny brak ortografii. Ja tez popelniam czasem bledy, ale do kurwy nedzy nie w kazdym zdaniu po trzy razy!! Wez ze przeczytaj przynajmniej raz co ci sie udalo nabazgrac i dopiero potem poslij, jezeli masz pewnosc ze jest dobrze. Klade laske na to czy masz dysleksje, dysortografie, dysgrafie czy jeszcze jakies inne dysmozgowie. Staraj sie, bo napi**dalanie ortami jak gnojem po polu to zwykle niedbalstwo!! Nie kaze zostac miodkiem, wystarczy mi maturzysta. A jak nie potrafisz to wyp***dalaj, najlepiej do szkoly.

6. Status. To, ze moj status to "dostepny", wcale nie oznacza, ze jestem przed komputerem - to oznacza, ze moj komputer jest wlaczony. Jezeli nie odpowiadam, mimo spelnienia powyzszych i ponizszych warunkow - cierpliwosci. Zapewne nie moge teraz rozmawiac i odezwe sie jak bede mogl. Jezeli udalo ci sie popelnic ktores z wymienionych tutaj przestepstw to mozesz isc przypudrowac nosek, czyli wyp***dalaj.

7. Lancuszki. To temat szczegolny. Nie toleruje zadnych, ale to Z A D N Y C H tasiemcow o albanskich wirusach, umierajacych dzieciakach, czy :cenzura:onych testach na szczescie. Przeslanie mi takiej wiadomosci jest rownoznaczne z totalnym brakiem szacunku do mojej osoby. Nie badzmy idiotami i nie posylajmy nikomu tych bzdur!! Jezeli mi to posylasz to jestes bezmyslnym debilem, ktory dal sie zrobic w CIULA przez innego ciula. Chcesz mi poslac lancuszek wyp***dalaj, ale to kur** juz!

8. Ostrzezenie. Jezeli ignorujesz powyzszy tekst i nadal masz zamiar obrzucic mnie censored.gif, oto link do galerii zdjec osob, ktore zrobily to przed toba. Tutaj. Uwaga, sceny drastyczne!

9. Zakonczenie. Mam wielka nadzieje, ze ta strona pomoze w naszej wzajemnej, bezproblemowej komunikacji. Wszystkich spelniajacych powyzsze warunki zapraszam do rozmowy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-01, 01:29 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-11, 22:36
Posty:7
Facet konkretny, wie czego chce a oczekiwania wypisał w punktach.
Calkiem zabawny szczegolnie podoba mi sie okreslenie 'cenzuralne farmazony' przynajmniej z gory wiem, ze z takim sobie nie pogadam.

_________________
http://shadowlady86.deviantart.com.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-01, 08:29 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-07, 00:27
Posty:166
Lokalizacja: z przodu
http://zanim.napiszesz.prv.pl/

_________________
Obrazek
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-01, 14:16 
Problem gg, kto ma ten wie, polega na tym, że niektórzy ludzie naprawdę zachowują sią jakby brali udzial w konkursie kto więcej i szybciej napisze (taki mistrz klawiatury) tylko, że zazwyczaj są to rzeczy, które właśnie przyszły im do głowy nieprzemyślane lub po prostu głupie i o zgrozo nieprzeczytane przed wysłaniem.
Nie wiem czy to jest kwestia tego, że wypowiedzi te są umieszczane w internecie największym śmietniku i zaśmiecenie go bezsensownym gadaniem nie wydaje się czymś nadzwyczajnym.
Czy to dobrze czy źle możnaby się kłócić -ja osobiście tego nie lubię..więc ogólnie się zgadzam z gościem.
Może ktoś się zastanowi nad sobą, że przez jego teksty komuś nerwy póściły i musział regilamin utworzyć do wydawałoby się oczywistych rzeczy ;)
To jest tak jak z tabliczkami w parku 'Nie śmiecić' nie tyle przerażające są takie informacje jak to,że są ludzie którym trzeba takie rzeczy móweić.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-29, 16:59 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Podpisuję się pod tym regulaminem obiema rękami, a pod 7 punktem to nawet nogami :-P

Nie ma nic gorszego niż zostać zaatakowanym przez fana łańcuszków :-/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-31, 20:15 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
ja takim bezmozga zadaje pytanie: Znamy sie? jesli odpowiedz jest w stylu "Nie, ale mozemy sie pozac" to slysza tylko: cyt. wyp***dalaj! Yeti, przesylasz im linka do tego regulaminu? ;] czy "kopiuj, wklej"? ;] hehe

peace V

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-09-01, 02:32 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
mam to na pulpicie przyklejone i tylko ctrl+c i ctrl+v i...po bolu 8-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-09-01, 08:40 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Hehe...cwaniak :-P

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO