dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

baterie do aparatów słuchowych
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-03-04, 11:23 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Przeszukałam neta,ale nie znalazłam odpowiednich informacji-gdzie można kupić baterie do aparatów słuchowych w stosunkowo niskiej cenie? Wbrew pozorom to bardzo duży problem, takie baterie trzeba często zmieniać i robi się z tego niezła suma. Będę wdzięczna za wszelkie informacje

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-04, 11:36 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
Potrzebujesz dla siebie? Bardzo mi przykro,że masz tego typu problemy. Doskonale wiem jak to jest- moja mama ma problemy ze słuchem niemal od urodzenia. Jeśli szukasz dobrego i taniego sklepu to spróbuj na hurt.com.pl, cenowo jest teraz chyba tam najkorzystniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-05, 11:56 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-03-04, 19:35
Posty:2
winiona napisał(a):
Potrzebujesz dla siebie? Bardzo mi przykro,że masz tego typu problemy. Doskonale wiem jak to jest- moja mama ma problemy ze słuchem niemal od urodzenia. Jeśli szukasz dobrego i taniego sklepu to spróbuj na hurt.com.pl, cenowo jest teraz chyba tam najkorzystniej


Moja ciocia zawsze kupowała w abtechmed ale odkąd na stronie o której mówisz ceny bardzo spadły to nawet tam kupuje i jest zadowolona bo twierdzi, że "świeże" są i nawet jak kupi dużo to mogą poleżeć. Jak to jest z tą świeżością ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-05, 12:54 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Słyszałam jakiś czas o hurt.com.pl i faktycznie jeżeli chodzi o takie specjalistyczne baterie do aparatów słuchowych, to maja bardzo atrakcyjna ofertę. Podobno najlepsze są baterie Rayovac Extra - mają długą żywotność, podobno dłuższą niż inne baterie. Skoro można zaoszczędzić i mieć dobre jakościowo baterie, to moim zdaniem warto wejść na ich stronę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-08, 02:16 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Moja mama tez ma problem ze słuchem, tzn przez powikłania po operacji i po niedoleczonym zapaleniu ucha ma chyba 70% uszczerbku słuchu na jednym uchu, ale nei nosi żadnych aparatów. Natomiast mój dobry znajomy jeszcze z dzieciństwa jest niedosłyszący i aparat ma, i wiem, jak takie baterie są mu potrzebne. Nieraz zamawialiśmy je razem w sklepie wspominanym już hurt.com.pl, z tego co mówił znajomy porównał ceny różnych sklepów i oni mają najtaniej w Polsce.


Ostatnio edytowano 2010-03-09, 15:37 przez follow_me, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-08, 11:28 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
70% to bardzo dużo, dziwne,że przyzwyczaiła się do takiego dyskomfortu. Znam wiele osób, które mają o wiele mniejszy uszczerbek słuchu i noszą aparaty słuchowe. Skoro jednak dobrze obie radzi to najważniejsze, no i nie bez znaczenia jest to,że kiedyś dobrze słyszała więc łatwiej jej odnaleźć się w świecie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-11, 13:16 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Wiesz co, moja mama nigdy jakoś nie myślała nawet o aparacie słuchowym. Zaraz po operacji (a to było jak miała chyba 25 lat, więc dosyć dawno) miała uszczerbek na słuchu 50%, a teraz ta wada jej się pogłębiła prawie do 70% właśnie. Ale daje radę, mówi, że to kwestia przyzwyczajenia się.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-30, 14:33 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Nie wiem czy twoja mama wie, jaka jest różnica gdy założy się aparat - jakby założyła taki aparat, to na pewno by go zdjąć nie chciała. Teraz jest o tyle dobrze, że można kupić takie malutkie, prawie wcale nie widoczne aparaty słuchowe, więc nie trzeba się krepować i można je do woli nosić, nikt się nie zorientuje. Z bateriami nie ma problemu, bo jak już pisałam są sklepy, np hurt.com.pl, które mają bardzo tanio takie rzeczy, o ile się nie mylę, to nawet maja tam teraz promocję. Warto o tym pomyśleć i mamę przekonać. Dlaczego nie ma dobrze słyszeć, skoro jak najbardziej może.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: baterie do aparatów słuchowych
PostNapisane: 2010-08-18, 16:01 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Dzięki za podanie tej stronki hurt.com.pl, bo właśnie szukam baterii dla dziadka. Widzę, że tu mają bardzo tanio, sklep w ogóle wydaje się godny zaufania, na pewno bardziej niż allegro (gdzie i tak, nie jest tak tanio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: baterie do aparatów słuchowych
PostNapisane: 2010-12-15, 12:54 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-12-15, 12:48
Posty:83
Sklep bardzo fajny, a za stałe zakupy u nich dostaję jeszcze dodatkowe zniżki. Kupuje tam już od jakiegoś czasu baterie Rayovac dla ojca. Z tego co mówi jest zadowolony z ich działania.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO