dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

ból poczas okresu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-03-15, 23:04 
mam nadzieję, że ktoś tutaj mi pomoże. Mam bardzo bolesne miesiączki, czsto boli mnie brzuch i mam wrażenie, że standardowy ibuprofen i paracetamol już na mnie nie działają. Co miesiąc zwijam się z bólu i tabletka za tabltka idzie, nie chcę brć hormonów


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból poczas okresu
PostNapisane: 2020-04-01, 22:30 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
Jeśli ten ból jest naprawdę tak mocny to może warto iść się przejść do ginekologa aby zweryfikować czy nic złego się nie dzieje? A co do antykoncepcji to warto się zastanowić, bo ja początkowo też byłam na nie, ale w końcu zdecydowałam się na pigułki belara i nie żałuję. Raz że nie muszę teraz z chłopakiem gumek używać, to jeszcze miesiączki mnie już tak nie bolą


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ból poczas okresu
PostNapisane: 2020-06-24, 13:24 
Takie bóle to nie żarty, to może być endometrioza, też to miałam a potem się okazało po diagnostyce w szpitalu medicover że mam endometriozę i to już bardzo zaawansowaną, teraz czeka mnie bardzo skomplikowany i wielogodzinny zabieg jej usuwania


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ból poczas okresu
PostNapisane: 2020-08-27, 13:30 
Jak zaczniesz stosować tabletki antykoncepcyjne, to nie będziesz wiedziała, co to ból podczas okresu, co to ból piersi, PMS, a okres będzie bardziej skąpy i o wiele krótszy. Teraz to receptę na tabletki antykoncepcyjne to ci lekarz wypisze bez wychodzenia z domu - www.lekarzonline.eu


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO