dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Budowa czy remont
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-06-23, 21:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-02-04, 17:59
Posty:14
Remontuj - wymień okna, najlepiej z firmą www.vitopolska.com


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Budowa czy remont
PostNapisane: 2019-07-21, 16:25 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-06-16, 18:39
Posty:66
My zdecydowaliśmy się na budowę. I choć to duży wydatek to nie ma jak u siebie. Sporo prac robiliśmy własnymi siłami. Na pewno przydał nam się własny agregat. Mąż zamówił z kruzera i jest z nami do teraz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Budowa czy remont
PostNapisane: 2019-07-26, 04:50 
W jakim salonie znajdę ładne płytki do moich dwóch łazienek?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Budowa czy remont
PostNapisane: 2019-09-15, 21:55 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
Oliwia3008 napisał(a):
My zdecydowaliśmy się na budowę. I choć to duży wydatek to nie ma jak u siebie. Sporo prac robiliśmy własnymi siłami. Na pewno przydał nam się własny agregat. Mąż zamówił z kruzera i jest z nami do teraz.


Też kupowaliśmy agregat i też z kruzera. Cena przystępna a jakość bardzo dobra. Zdecydowanie się opłacało!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Budowa czy remont
PostNapisane: 2019-10-07, 14:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-02-12, 12:18
Posty:22
Oczywiście, że lepiej wybudować od nowa! Sama remontowałam bo nie mielibyśmy możliwości po zburzeniu postawienia nowego. Przez bliską zabudowę musieliśmy sobie przerabiać itd. W życiu nie wydarz tyle na beton przy nowym domu co ja wydałam na przerabianie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Budowa czy remont
PostNapisane: 2019-10-29, 23:28 
malajka napisał(a):
W jakim salonie znajdę ładne płytki do moich dwóch łazienek?

Sprawdź czy w Twoim mieście jest salon Bokaro bo jka jest to tam jedź na zakupy. Salony są dobrze zaopatrzone nie tylko w płytki ale wanny, kabiny, baterie i inne. Poza tym jest tam dużo aranżacji, które mogą zainspirować :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Budowa czy remont
PostNapisane: 2019-11-07, 13:18 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-11-07, 13:15
Posty:1
Tak, to prawda, że lepiej opłaca się zbudować dom od podstaw. Wylać fundamenty i wznieść cegłę po cegle. Jeśli nie chcesz sam wytwarzać betonu, zobacz usługi Betoniarnia Częstochowa http://wlodar.com.pl/betoniarnie-czestochowa/ .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Budowa czy remont
PostNapisane: 2019-11-29, 14:40 
Mnóstwo płytek znajdziesz w salonach bokaro, wejdźcie sobie na ich stronę https://bokaro.pl/oferta/plytki-i-gresy/ Udało mi się znaleźć tam piękne płytki, a także sedes, umywalkę, kabine i baterie. Wszystko jest bardzo dobrej jakości.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Budowa czy remont
PostNapisane: 2020-01-09, 15:16 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-12-19, 14:53
Posty:7
Oj, to chyba zależy od stanu budynku i w ogóle od wielu czynników. Ja na przykład ostatnio stawiając na remont, postawiłem też na firmę http://www.remonty24.pl/ która zna się na rzeczy. Sprawnie zrealizowali cały remont, nawet nie poczułem jego ciężaru. Zrobili mi podłogi, ściany i hydraulikę. Wszystko w przystępnej cenie, dokładnie i fachowo. Doradzili kilka praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Każdy etap remontu zamknęli sprawnie, pozostawiając za sobą kawał solidnej roboty.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Budowa czy remont
PostNapisane: 2020-01-28, 10:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2020-01-28, 10:46
Posty:23
Wraz z żoną mieliśmy dylemat - kupno mieszkania w bloku w centrum miasta czy budowa własnego domu na "peryferiach". Ostatecznie postawiliśmy na budowę i absolutnie tego nie żałujemy. Pomogła nam w tym firma Pana Radosława - RS-DOM z Lublina. Zajęli się wykonaniem projektu, budową oraz wykończeniem naszego nowego domu. Ekipa bardzo pomysłowa, dokładna, terminowa i bardzo pracowita. Efekt ich pracy jest fantastyczny. Prawdziwy dom naszych marzeń!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO