dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Fotowoltaika
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-10-19, 16:10 
Hej, chciałabym zaoszczędzić trochę pieniędzy, dlatego myślę o montażu fotowoltaiki. Znajomy polecił mi firmę SPR-Polska, podobno są świetni w tym temacie. Co sądzicie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Fotowoltaika
PostNapisane: 2022-10-27, 19:45 
Podobne opinie słyszałam o firmie polenergia fotowoltaika, a mam info praktycznie z pierwszej reki bo znajomym też montowali instalację i nawet zrobili audyt pomontażowy a nawet pomogli w uzyskaniu dofinansowania


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Fotowoltaika
PostNapisane: 2023-01-03, 22:50 
Fotowoltaki to tylko z Hymon, który działa od wielu lat i zajmuje się kompleksową obsługą. Żadne granice województw nie są dla nich straszne gdyż maja oddziały w całej Polsce. Wystarczy zadzwonić i umówić się na bezpłatny audyt, podczas spotkania porozmawiać by rozwiać wszelkie wątpliwości. Następnie przejść do działania by wprowadzić oszczędności w swym portfelu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Fotowoltaika
PostNapisane: 2023-08-04, 11:31 
Kilka rozwiązań w zakresie instalacji paneli słonecznych masz do dyspozycji w https://www.fotowolt-expert.pl/. Możesz dopytać nawet o niezależną konstrukcję OZE, w której nie występuje potrzeba podłączenia do sieci. Otrzymujesz od nich projekt, wycenę, konsultacje, serwis. Jedna z bardziej kompleksowych propozycji na Małopolskę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO