dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

kaprysy zony
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-01-09, 20:43 
moja zona lubi wydziwiacc i znajdowac mi mnostwo zajec , kiedy mam chociaz chwile wolnego czasu. ostatnio uparla sie,zebym zasadzil mnostwo roslin w ogrodzie. na szczescie przyszla zima i mam chwile spokoju. zastanawiam sie, czy nie lepiej zatrudnic ogrodnika, bo jak tak dluzej pojdzie to zwariuje...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: kaprysy zony
PostNapisane: 2016-01-10, 15:44 
ogrodnika mozesz zatrudnic na stale,zeby przychodzil raz na dwa tygodnie chociaz, ajednorazowo polecam projektanta, ktory zamieni Ci ogrod w raj. sztuka w ogrodzie - oni sie tym zajmuja, maja ogromny talent i wielka wyobraznie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: kaprysy zony
PostNapisane: 2016-01-10, 21:19 
jak chcesz fajne rosliny to polecam od p. Marii i Krystyny Kolowca, rosliny do ogrodu. pokazesz te stronie zonie i gwarantuje,ze sie zakocha. moze namowisz ja,zebyscie zamienili sie rolami ;) warto probowac


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: kaprysy zony
PostNapisane: 2016-01-10, 21:28 
ja mam bzika na punkcie poscieli i przyznam,ze mecze wszystkich w mieszkaniu,zeby o nia dbali, prasowali ja i ciagle zmieniali. zakochalam sie w poscielach firmy tuchos i nie moge przestac sledzic nowosci z ich strony


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: kaprysy zony
PostNapisane: 2016-04-29, 13:40 
Moja żona ma kaprys siłowni ! nawet mi takie ćwiczenia http://obk.pl/silownia-dla-poczatkujacych-jakie-cwiczenia-moze-wykonac-kazdy/ pokazałabym z nią poszedł bo ona sama się wstydzi. No i poszedłem. Nie żałuję . Tak się wypociłem tak widze równice po tygodniu , ze nie ma co narzekać . Czasami kaprysy żon są ciekawe .


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: kaprysy zony
PostNapisane: 2017-09-11, 17:51 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
bez żoninych kaprysów mieszkalibyśmy (my chłopaki) w jaskiniach (nowa odmiana jaskini - pod mostem), dzięki !!! dziewczyny, tak trzymać.

_________________
medicus curat, natura sanat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO