dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Klej do butów
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-11-11, 13:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-08-24, 11:12
Posty:30
Witam! Katarenimara, klej TADAM® możesz kupić w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Prowadzimy obecnie bardzo intensywną dystrybucję, więc powinien być coraz powszechniej dostępny także w pozostałych sklepach.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Klej do butów
PostNapisane: 2018-11-15, 11:04 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Wzięłam z ciekawości i faktycznie zadowolona jestem, bo mocno trzyma i skleiłam dwie pary butów. A proszę mi powiedzieć jeszcze, jak go przechowywać. Może zamknięty poleżeć na dłużej? Będzie się nadawał po jakimś czasie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Klej do butów
PostNapisane: 2018-11-26, 18:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-08-24, 11:12
Posty:30
Dzień dobry! Samba_mamba, aby klej TADAM® mógł posłużyć ponownie, należy oczyścić jego dozownik po użyciu. W tym celu zalecamy użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zaleca się przechowywać produkt w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Klej do butów
PostNapisane: 2018-11-28, 00:01 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
DorotaK napisał(a):
hehe, dokładnie ten z reklamy. Ale serio jest dobry, trampki wciąż się trzymają, mimo ekstremalnej chwilami eksploatacji ;)


Ooo jak kleiłaś to może mi powiesz czy poradzi sobie z butami po szkole? Młodemu się rozkleiły i nie wiem właśnie czy kombinować i kleić czy będę musiała kupić nowe. Raptem maja 3 miesiące, szkoda mi wywalać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Klej do butów
PostNapisane: 2018-11-28, 11:27 
Greenka napisał(a):
DorotaK napisał(a):
hehe, dokładnie ten z reklamy. Ale serio jest dobry, trampki wciąż się trzymają, mimo ekstremalnej chwilami eksploatacji ;)


Ooo jak kleiłaś to może mi powiesz czy poradzi sobie z butami po szkole? Młodemu się rozkleiły i nie wiem właśnie czy kombinować i kleić czy będę musiała kupić nowe. Raptem maja 3 miesiące, szkoda mi wywalać.

też tego kleju używam, spokojnie się sprawdzi. Tylko dobrze oczyść klejone miejsca, najlepiej spirytusem przetrzeć i możesz kleić. Ja tym klejem też dziecka buty posklejałam bo on to wybitnie je niszczy a nie bedę co chwila wywalać kasy na nowe.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Klej do butów
PostNapisane: 2018-11-30, 11:24 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
Tak, spokojnie powinien sobie poradzić. To zapewne guma i jakaś bawełniana tkanina? To zypełnie jak moje trampki, wszystko się ładnie trzyma do dzisiaj.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Klej do butów
PostNapisane: 2018-12-10, 23:28 
słyszałam ostatnio o tym kleju, ale nie widziałam w sklepie koło mnie, gdzie kupowałyście?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Klej do butów
PostNapisane: 2018-12-14, 14:52 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Ja normalnie w kiosku kupiłam, na mieście. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Klej do butów
PostNapisane: 2018-12-16, 01:10 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
Ja kupiłam w jakimś markecie budowlanym, tuż przy kasie leżały. Nie powiem Ci w którym, bo jesteśmy w trakcie remontu i odwiedzamy ich masę.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Klej do butów
PostNapisane: 2018-12-16, 20:20 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Tadam za 5,99zł zamówiłam z netu. Buty to trampki i całkiem nieźle mi poszło. Szybko skleilam i następnego dnia już młody poszedł do szkoły. Odpukać ... jak na razie wszystko się trzyma i bez problemu chodz w nich po szkole.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO