dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Lato
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-03-29, 11:48 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-03-29, 10:46
Posty:154
Hej, gdzie jedziecie w te wakacje? Ja wybrałam Malediwy i już wszystko mam dograne, bo do 31 marca biuro Itaka ma promocję Lato 22, która ma dużo benefitów dla klienta i przede wszystkim gwarancję niezmienności cen za 0 zł, co teraz jest bardzo ważne podczas podróżowania. A Wy co planujecie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Lato
PostNapisane: 2022-09-06, 17:33 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Ja wybrałam się na Malediwy z Konsorcjum.pl. Najlepsze biuro podróży, jakie jest dostępne na rynku. Wszystko załatwili za nas, dla nas pozostał jedynie wypoczynek. Bardzo cieszę się na kolejne wakacje, które zaplanowaliśmy na Mauritiusie - palmy, rajskie plaże i woda to jedyne czego teraz potrzebuje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Lato
PostNapisane: 2022-10-21, 15:38 
Byłam na Malediwach i gorąco polecam. Obecnie decydując się na zakup wczasów z Itaką, zyskujesz gwarancje komfortu i wygody, gdyż biuro oferuje bezpośredni lot z Warszawy na miejsce docelowe Dreamlinerem. Polecam :).


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Lato
PostNapisane: 2023-07-22, 10:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-07-22, 09:58
Posty:15
Ja z egzotycznych kierunków, bardzo polecam Arubę - piękne plaże, woda cudownego koloru i ta niepowtarzalna atmosfera! Rekomenduję hotel Renaissance - każdy ma dostęp do plaży z flamingami! Ofertę znalazłam na stornie biura podróży Konsorcjum.pl. Najważniejsze jest, że na wyspie przez cały rok jest piękna pogoda!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Lato
PostNapisane: 2023-11-07, 18:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2022-05-15, 21:05
Posty:24
Skuteczne opalanie staje się realnością dzięki Melanotan https://melanotan.biz/ To niesamowity produkt, który sprawia, że wakacje są jeszcze przyjemniejsze, bez obaw przed oparzeniami słonecznymi. Polecam go każdemu, kto pragnie zdrowej opalenizny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Lato
PostNapisane: 2023-11-16, 20:53 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2021-03-31, 18:41
Posty:57
Ja bardzo polecam wybrać się na wycieczkę z biurem Konsorcjum.pl i zobaczyć Mozaikę Jordanii. Biuro oferuje bogaty program wypełniony atrakcjami takimi jak przejażdżka jeepami po pustyni, nocleg w Wadi Rum czy kąpiele w Morzu Martwym. Warto dodać, że jordańska wiza jest gratis. Naprawdę to była super przygoda i chętnie wróciłabym tam :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO