dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Portale społecznościowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-06-30, 15:26 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-12-15, 12:48
Posty:83
No trzeba przyznać że facebook naprawdę zrobił ogromną karierę w sieci, a to wszystko dzięki jego funkcjonalności. Mi najbardziej podoba się że na FB jest bardzo dużo konkursów organizowanych przez rożnego rodzaju firmy. Na przykład taki konkurs gdzie można wygrać bardzo fajne pierścionki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Portale społecznościowe
PostNapisane: 2011-08-23, 19:47 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-04-09, 13:25
Posty:65
Nie tylko konkursy, można się dowiedzieć o róznego rodzaju eventach. Na przykład IKEA teraz organizuje promocję nowego katalogu poprzez instalację ("mieszkanie" pokazowe z aktorami odgrywającymi scenki) w hali dworca Centralnego - i relacje z tego są na FB, jest też możliwość wzięcia udziału w planowaniu scenek, oczywiście w pewnym stopniu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Portale społecznościowe
PostNapisane: 2011-10-11, 01:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-03-17, 19:18
Posty:28
Wg mnie sporo można zdziałać z Facebookiem, świetne jest to, że to jest takie pole do poznawania nowych osób, albo nawet tylko do szukania konkursów. A na tym mam niezłego fioła :roll: W szczególności polecam www.facebook.com/Heyah - uwielbiam tam wchodzić :-D Zawsze jest beka, śmiesznie i można sobie pogadać na luzie :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Portale społecznościowe
PostNapisane: 2011-10-18, 11:17 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Ja na facebooku bardzo często zaglądam na profil Polski Hydraulik, fajny społecznościowy profil, trochę o urządzaniu łazienek, trochę humoru i trochę o relacjach damsko-męskich. Zabawnie i na luzie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Portale społecznościowe
PostNapisane: 2011-11-16, 10:54 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-12-30, 10:35
Posty:43
Lokalizacja: Warszawa
Co do konkursów na fb też uwielbiam :) ale wolę takie oryginalne, zabawne. Wczoraj znalazłam Miasto vs wieś na profilu Antek Soplica ( tak, od tej wódki :)), wybrałam wieś - choć jestem z miasta, wyskoczył mi problem do rozwiązania, stado gęsi blokuje drogę o 23 - i teraz proszę znajomych o pomoc, im wiecej mi ludzi pomoże tym bliżej jestem nagrody :D tylko co zrobić z tymi gęsiami? heh ale podobno różne problemy wskakują.. podrzucam link http://www.facebook.com/antek.soplica

_________________
Wiosna


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Porównywarka cen
PostNapisane: 2012-02-17, 10:39 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-02-17, 10:28
Posty:1
Zajrzyj na stronę: http://www.antycena.pl i porównaj ceny


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Portale społecznościowe
PostNapisane: 2012-02-20, 15:19 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-22, 15:16
Posty:17
Ja korzystam z fb i sobie chwalę, bo znajomi wrzucają coś śmiesznego, dobre kawałki do posłuchania, można się łatwo zgadać na jakieś wyjście (czat w wiadomościach)...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Portale społecznościowe
PostNapisane: 2012-03-03, 01:43 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-03-03, 01:40
Posty:1
Jeżeli macie ochotę do zbudowania nowej społeczności internetowej to tutaj macie okazje to zrobić. Jest to nowo powstałe forum społecznościowe na którym każdy użytkownik ma możliwość dodawania znajomych i łączenia się w grupy, tworzenia albumów ze zdjęciami i opisywania aktualnych wydarzeń. Ponad to każdy użytkownik ma w panelu podgląd na wszystkie aktywności swoich znajomych bądź też całej społeczności. Jest też wiele innych możliwości których nie sposób jest tu wymienić:D

http://forumopolis.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Portale społecznościowe
PostNapisane: 2012-03-12, 14:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-02-02, 11:39
Posty:27
Lokalizacja: Kraków
A ja mam tylko na jednym a i tak myślę czy go nie zlikwidować.

_________________
www.clean.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Portale społecznościowe
PostNapisane: 2012-03-13, 19:41 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-06, 21:03
Posty:621
Lokalizacja: w-wa
Osobiście bardziej cenię rozmowę w gronie znajomych niż jakikolwiek portal społecznościowy.
Oczywiście porównuję to do znajomych wirtualnych takich jak choćby i tu, bo chyba ciężko porównywać ze sobą real i wirtual.

_________________
Jeżeli myślisz, że mnie znasz to znaczy, że nie znasz jeszcze siebie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO