dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Porządki ogrodowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-05-09, 13:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-05, 15:28
Posty:33
Witam!

W wolnej chwili chcę ogarnąć ogród. Zastanawiam się, jak go urządzić... Trzeba będzie wybrać jakieś rośliny. Właśnie przeglądam rośliny ogrodowe w sieci. Może wybiorę tuje i skalniak z rozchodnikami... Macie jakieś pomysły?

Pozdrawiam :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Porządki ogrodowe
PostNapisane: 2012-10-17, 13:15 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-06, 13:40
Posty:40
Wszystko zależy od powierzchni Twojego ogrodu, od tego, czy chcesz wybrać sadownictwo i zasadzić drzewka owocowe aby za kilka lat cieszyć wlasną czereśnia czy jabłkiem, czy raczej zależy Ci na tym, żeby coś posadzić i najlepiej nich "samo rośnie"- wtedy iglaki będą jak najbardziej wskazane. Pomyśl tez nad małą rabatą ogrodową, zawsze dodaje uroku ogrodowi :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Porządki ogrodowe
PostNapisane: 2012-10-17, 19:41 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
I znów zjawili nam się spamerzy linkujący. A fuj! Ale co za kreatywność czy chcesz sadownicw czy ogrodnictwo. Ha ha ha ha


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Porządki ogrodowe
PostNapisane: 2013-03-12, 22:21 
Dokładnie musisz wiedzieć co chcesz mieć w tym ogrodzie, a co nie. Jeśli chodzi o dobór odpowiednich roślin to najlepiej zapytaj kogoś kto się zna na ogrodnictwie :). Polecam pracowników firmy Royal Garden.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Porządki ogrodowe
PostNapisane: 2013-08-20, 18:20 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-05-28, 22:47
Posty:75
Ja na Twoim miejscu znalazłabym firmę, która prowadzi usługi ogrodnicze. My korzystamy z usług tej firmy- http://www.greenstyl.pl/?-h2-uslugi-ogrodnicze-h2-,30 Świetnie urządzili nasz ogród. Naprawdę miło się na niego patrzy ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Porządki ogrodowe
PostNapisane: 2014-03-19, 19:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-08-29, 18:51
Posty:20
Ja sama urządzam i porządkuje swój ogród. Jak mam tylko czas to wpadam ostro pracuję:) ostatnio nawet udało mi się postawić siatkę ogrodową którą zamówiłam z http://www.agromag.pl/ Póki co musi wystarczyć żeby zabezpieczyć mój ogródek. A jeżeli chodzi o urządzanie to staram się czytać różne książki albo po prostu pytam moją doświadczoną mamę, ona wie wszystko. Macie jakieś plany na urządzenie swojego ogrodu marzeń?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Porządki ogrodowe
PostNapisane: 2014-05-19, 23:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-02-02, 21:29
Posty:8
a jakie macie meble w ogrodzie? Czy te drewniane wymagają specjalnej konserwacji? Jestem na etapie poszukiwań i mam kilka upatrzonych tylko szukam teraz opinii. Dotarłam też do poradnika SPAM no i teraz sama nie mam przekonania, czy idę w dobrym kierunku? Marzą mi się niemal luksusowe fotele i leżanki, ale w naszych warunkach klimatycznych chyba sie niezbyt sprawdzą, a na pewno będą pochłaniały mój czas.....


Ostatnio edytowano 2014-05-20, 14:17 przez samba_mamba, łącznie edytowano 1 raz
prosimy, bez SPAMowania forum - chętniej widzimy fotki :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Porządki ogrodowe
PostNapisane: 2014-07-01, 21:02 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-05-25, 19:52
Posty:105
Mój ogród wygląda w większości jak kawałek pola. Ze względu na rozmiar urządzam go powoli. Na razie wyrównałam jedną część (resztę regularnie podmywa woda z intensywnych opadów ), posiałam trawę i posadziłam kilka roślin. Reszta czeka na inspirację i wolny czas.

_________________
Kobieta powinna być aniołem za dnia i diablicą w nocy .... :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Porządki ogrodowe
PostNapisane: 2016-05-31, 09:56 
ja kiedy projektowałam swój ogród kupowałam różnego rodzaju magazyny ogrodnicze i bardzo mi pomogły zorientować się w temacie, potem to co wyszukałam i mi się spodobało zamawiałam sobie w roslinydoogrodu i tak stworzyłam mój wymarzony ogród w którym latem z przyjemnością odpoczywa cała rodzinka :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Porządki ogrodowe
PostNapisane: 2016-09-06, 15:51 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-17, 08:37
Posty:69
Ja zawsze sama urządzałam z mamą ogródek ale gdy się przeprowadziłam do swojego domu i zieleni jest duużo więcej to profesjonalna firma zaprojektowała ogród :) skorzystałam z usług firmy Rock & Flower Studio, jestem bardzo zadowolona, maja świetne pomysły :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO