dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Pralka czy zmywarka?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-03-17, 16:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-03-17, 16:36
Posty:4
Dostaję prezent do mieszkania i mam do wyboru nową pralkę jakąś super candy lub jakąś super zmywarkę też jakiejś znanej firmy. Sytuacja jest taka ze mogę wybrać jedną z tych rzeczy.
Argumenty:
Pralka - mam już jedną ale bardzo starą i bardzo małą
Zmywarka - nie mam zmywarki ale w sumie nie wiem czy ją potrzebuje bo można prać ręcznie, nie zginę.
co byście wybrali? zaznaczam że to są jakieś takie te lepsze sprzęty to znaczy nie byle co dlatego muszę się zastanowić


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-17, 17:04 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-11, 17:21
Posty:31
hahahahaha nie wytrzymałabym ani bez pralki ani bez zmywarki.Ale nie zastanawiaj się bierz pralkę,jak nie dasz rady z naczyniami kupisz plastikowy zestaw;)a tak poważnie.....do zmywania można kogoś znaleźć;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-25, 14:04 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-06, 14:43
Posty:24
Oj! Ja zdecydowanie pralkę :D A jak to na prezent, to bym naciągnęłam na parową :D Tylko, że mi się podoba jedna funkcja w pralkach LG: odświeżanie ubrań. Takie pranie parowe trwa 20 minut i można potem nie prasować. No i pozbywamy się w ten sposób zapachów. Dla mnie rewelacyjna rzecz po imprezie. Tylko wydaje mi się, że to tylko pralki LG mają...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-14, 15:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-04-10, 18:41
Posty:15
Chyba wybrałbym pralke,ponieważ łatwiej jest myc naczynia ręcznie,niż prac ubrania. Zmywarka to tez bardzo dobry prezent,ale myśle że predzej czy później i tak sobie kupisz,a pralka jest w bardziej potrzebna w mieszkaniu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pralka czy zmywarka?
PostNapisane: 2011-11-23, 08:53 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
wybralabym zmywarkę bo pralkę i tak musicie kiedys kupic jak wasza stara sie rozwali a na zmywarke bedzie szkoda pieniązków:)

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pralka czy zmywarka?
PostNapisane: 2012-03-14, 16:35 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-06-09, 17:35
Posty:47
wiesz, jak masz taki wybór, że albo pralka, albo zmywarka to ja myślę, że jednak pralka. bez zmywarki jeszcze da się jakoś żyć, ale bez pralki to kiepsko. Ale wiesz co?? Jak nie masz zbyt dużego budżetu, a chcesz mieć obie rzeczy to może warto byłoby zajrzeć na stronę sklepu avans.pl ?? wiesz oni tam często mają różnego rodzaju promocje więc może uda ci się znaleźć i zmywarkę i pralkę w niższej cenie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pralka czy zmywarka?
PostNapisane: 2012-03-15, 17:19 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Z tych dwóch rzeczy jeśli miałabym wybór wybrałabym oczywiście pralkę,bo w zmywarce nie wszystko się umyje dokładnie,bo przecież nie włączamy jej co dziennie,a zanim się uskłada brudnych naczyń,tamte w zmywarce będą suche i będzie ciężko zmyć zaschnięty brud. Wiem coś o tym,kubki po kawie,czy herbacie wyciągam brudne,muszę je myć jeszcze raz pod kranem gąbką,to samo jest z talerzami. A pościeli czy ręczników w rękach się nie wierze,niestety.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pralka czy zmywarka?
PostNapisane: 2012-03-26, 20:08 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-01-06, 02:02
Posty:56
Ciężki wybór, obie rzeczy jak dla mnie są niezbędne - bo nienawidzę zmywać naczyń, a robienie prania ręcznego każdej rzeczy z osobna zajęło by chyba cały dzień! :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pralka czy zmywarka?
PostNapisane: 2012-07-24, 14:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-07-23, 11:26
Posty:22
W moim przypadku wybór byłby niezwykle trudny. Nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki. Nigdy nie rozstaję się z nią na dłużej niż na 2-3 dni. Wyjeżdżając na urlop zawsze wybieram miejsca, gdzie znajduje się ona na wyposażeniu apartamentu. Pralka równie ważna. Owszem majtki czy lenią sukienkę można przeprać ręcznie, ale jeansy czy kurtkę już raczej nie. Konflikt tragiczny. Zmywarka czy pralka oto jest pytanie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pralka czy zmywarka?
PostNapisane: 2013-11-30, 21:13 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-07, 12:21
Posty:69
Niestety nikt nie robi 2w1 więc wydaje mi się że wszystko trzeba mieć na wyposażeniu. I pralka i zmywarka ułatwiają nam codzienne obowiązki i dają więcej czasu dla siebie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO