dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Prezent na wesele.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-08-23, 20:39 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-02-01, 17:23
Posty:69
Znajomi mają weselicho za kilka tygodni. Ze znajomymi wpadliśmy na pomysł by podarować im wierszyk, w którym każda osoba wymyśla jeden wers, a kolejna osoba kolejny wers- rymowany do poprzedniego. Mamy fajny pomysł na podarowanie im tego, a mianowicie będzie to wygrawerowane na krysztale 3D. Co myślicie o takim pomyśle?

_________________
VIVE MEMOR, QUAM SIS AEVI BREVIS


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na wesele.
PostNapisane: 2016-08-24, 15:59 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-27, 11:54
Posty:100
Co masz na myśli mówiąc “wygrawerowane na krysztale 3D”?

_________________
Elo


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na wesele.
PostNapisane: 2016-08-24, 17:49 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-02-01, 17:23
Posty:69
Zobacz sobie: https://www.krysztaly3d.pl/prezent/roza_3d_na_piekny_prezent na czymś takim jak to, zamówimy grawerunek naszego wierszyka. Moim zdaniem rewelacja.

_________________
VIVE MEMOR, QUAM SIS AEVI BREVIS


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na wesele.
PostNapisane: 2016-08-25, 09:28 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-27, 11:54
Posty:100
A to jedyne co im podarujecie?

_________________
Elo


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na wesele.
PostNapisane: 2016-08-25, 09:30 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-02-01, 17:23
Posty:69
No nie… oprócz tego jest jeszcze, tydzień w spa z zapewnionym totalnie wszystkim… a to jest taki dodatek, ale zostanie on na lata- więc jest ważniejszy, dużo ważniejszy…

_________________
VIVE MEMOR, QUAM SIS AEVI BREVIS


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent na wesele.
PostNapisane: 2016-08-29, 20:41 
wiesz co wejdź sobie na sklep avans.pl tam masz kategorie, fajnie to wszystko jest pogrupowane, mnóstwo rzeczy, ja tam robię zakupy online, jestem przekonany do tego sklepu, dużo kumplom tam kupowałem prezentów na wesela, mamie również na jakieś okazje, myślę że coś tam wybierzesz.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent na wesele.
PostNapisane: 2016-12-01, 20:26 
Zamów im weekend w SPA. To teraz bardzo popularny prezent dla pary młodej. Możesz im wykupić jakieś fajne zabiegi relaksacyjne, albo zdrowotne. Zobacz na ofertę hotelu Verde Montana, który mieści się w Kudowej Zdrój. Wiem, że oferują tego typu zabiegi, a dodatkowo mają basen i saunę w hotelu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent na wesele.
PostNapisane: 2017-01-31, 10:07 
A ja młodym na pewno podarowalabym jakieś male AGD domowe. Na przykład fajny blender, czy mikser. Takie sprzęty przydadzą sie młodym na nowe mieszkanie i będą bardzo praktyczne. Widziałam dużo takich produktów na stronie wasserman.pl Maja bardzo przystępne ceny.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent na wesele.
PostNapisane: 2018-04-05, 20:47 
Ja tam bym wybrała coś z dodatków do mieszkania. Ostatnio znajomym kupowałam pościel z narzutą na łóżko. Bardzo fajny zestaw znalazłam na Room99, nowoczesny, unikalny i świetnej jakości. Parze młodej bardzo przypadł do gustu!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent na wesele.
PostNapisane: 2018-06-20, 19:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-12-02, 00:42
Posty:37
Jestem raczej zdania, ze młodym na nowej drodze zycia nic bardziej sie nie przyda jak kasa. Oni beda najlepiej wiedzieli na co ja przeznaczyc, wiec siostrze dalam koperte a do tego zamiast kwiatow w ramach oryginalnego dodatku zamowilam zestaw palacza z bletki.com - przyda im sie na nowej drodze zycia zwlaszcza ze obydwoje kopca jak parowce ;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO