dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Reakcja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-28, 17:55 
Jestem ciekawa jak Wy reagujecie na osoby niepelnosprawne. Patrzycie sie na nie, obracacie glowe gdy przejda, proponujecie pomoc gdy widzicie ze tak owa jest potrzebna? czy uwazacie ze ludzie sa nietolerancyjni badz zobojetniali wobec takich ludzi?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 18:19 
Znam wiele osób niepełno sprawnych, ale nie robie z tego wielkiego halo. To normalny człowiek jak każdy inny. Pomoc oferowałem ledwo raz. A co do ludzi to według mnie są nie tolerancyjni dla nich i co najgorsze nie traktują jak równych sobie. Zwykła rozmowa to dla mnie przejaw największej tolerancji...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 18:57 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Również uważam że Polacy są nietolerancyjni w tej dziedzinie :-? Sama staram się nie gapić, przechodze normalnie i traktuję jak każdą inną osobę :)) Kiedyś pomogłam jednej pani na wózku wjechać do kiosku bo nie dała rady sama :)
Heh a że kiosk mamy koło przystanku to ludzie patrzeli na mnie jakbym była zielona jak pchałam wózek :-P

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 19:36 
Czy uwazacie, ze ludzie chorzy czy niepelnosprawni sa zlosliwi?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 19:47 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Nie zawsze, ale zdarzają się bardzo zgorzkniali, którzy atakują wszystkich,nawet tych życzliwie do nich nastawionych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 20:05 
Własnie spotkalam sie z taka opinia pewnej Pani ktora powiedziala powiedziala mi, ze ona nie bedzie nikomu pomagala bo nie chce zeby ktos na nia naskoczyl zaatakowal oburzyl sie i takie tam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 20:11 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
fakt, zdarzają się tacy ale im jest dużo łatwiej wybaczyć bo muszą jakoś wyładować agresję.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 20:14 
To prawda tylko w ten sposob krag sie zamyka ktos chce pomoc zostanie napadniety przez kogos kto sobie nie zyczy pomocy zrazi sie w nastepnej sytuacji stwierdzi-mam to gdzies nikt mi nie bedzie ublizal niech sobie radzi sam/a. Ja jestem osoba ktora sie nie zraza taka mam prace, ale wiem, ze w spoleczenstwie takie postawy sa popularne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 21:11 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Ja takie osoby traktuje normalnie i jestem za akcją niepełnosprawni, pełnosprawni w pracy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 21:17 
Ja na ogół też, chociaż jedno z tych haseł do mnie nie przemawiało, dokładnie to niepełnosprawni umysłowo pełnosprawni w pracy ja gdybym był pracodawcą to bałbym się zatrudnić osobę chorą psychicznie.
A co do tego czy są złośliwi to zależy od osoby, gdy nie robi się jakiegoś wielkiego szumu z tego tylko traktuje się ich jak osobę równą sobie to rzadko można się spotkać się z atakami


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO