dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Samochód w leasing?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-10-06, 13:18 
Miałem ten sam problem. W salonie samochodowym mówili, że wszystko dobre bo po prostu chcieli mi coś sprzedać. Dopiero gdy oczytałem się w temacie i zrozumiałem różnice i podobieństwa zdecydowałem się na leasing. Wiedza w pigułce tutaj: http://auto-online.pl/porownanie-leasingow/ekdv/kiedy-kredyt-jest-bardziej-oplacalny-od-leasingu.html możesz też napisać do mnie, chętnie pomogę :) Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Samochód w leasing?
PostNapisane: 2020-04-06, 01:19 
No niestety, ale większości zależy jedynie na sprzedaży, dlatego zawsze warto mieć kogoś kto wesprze swoją wiedzą i pomoże w doborze. Ja osobiście krydyty samochodowe mam już parukrotnie za sobą i Toyota Bank zaoferał mi najlepszy serwis.
Nie namawiam oczywiście do wzięcia kredytu, ale jak szukacie czegoś dla siebie to bardzo polecam choćby skontaktować się z tym bankiem https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/kredyty-i-pozyczki/ I przetestować totalnie inny poziom podejścia do klientów


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Samochód w leasing?
PostNapisane: 2020-09-21, 13:40 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-07-26, 11:19
Posty:7
Jak w salonie samochodowym przy kupnie powie się że się jest zainteresowanym finansowanie, to sprzedawca skieruje do doradcy finansowego który wszystko wyjaśni, przedstawi kilka ofert i zajmie się formalnościami. Przynajmniej tak było jak ja kupowałam auto w Kia Euro-Kas - kompleksowa obsługa..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samochód w leasing?
PostNapisane: 2024-02-26, 21:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-06-30, 09:28
Posty:23
Sama zdecydowałam się na leasing na samochód dzięki doradztwu fachowców z Phinance. Mam super ofertę dopasowaną do moich potrzeb i możliwości, którą mi znaleźli. Bardzo ich polecam!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO