dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Sypialnia- dzielić czy nie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-08-09, 15:22 
Mamy dosyć dużą sypialnię. Coraz częściej myślimy o tym aby przedzielić ją w stosunku 1:3 i zrobić garderobę. Tylko jak taki podział wykonać aby było estetycznie i szybko zarazem? Trochę słabo wstawiać zwykła ścianę...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sypialnia- dzielić czy nie
PostNapisane: 2017-08-09, 15:50 
Moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Sypialnia musi być przytulna i niewielka wiec zbytnią powierzchnię można właśnie w taki sposób wykorzystać :) Ja na twoim miejscu myślałbym nad montażem ściany składanej sowan. Model to pewnie swg120, sami zobaczcie i się zastanówcie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sypialnia- dzielić czy nie
PostNapisane: 2017-08-18, 20:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-08, 12:15
Posty:39
Wiesz co, obejrzałam te ściany sowan swg 120 i stwierdziłam, że mnie też przydałoby się coś takiego :) Oddzieliłabym część sypialną od reszty pokoju. Wreszcie bym się porządnie wyspała :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sypialnia- dzielić czy nie
PostNapisane: 2017-08-29, 09:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-10-12, 11:09
Posty:72
Pewnie jeśli masz taka mozliwośc to podziel. Zakupisz sobie wtedy super meble. Może jakąś drewniana szafę, łóżko itp. Moja przyjaciółka ostatnio tak zrobiła i urządziła się dzięki stronie https://www.urokdrewna.pl/ Wszystko wygląda ślicznie i schludnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sypialnia- dzielić czy nie
PostNapisane: 2017-09-14, 13:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-05-16, 11:26
Posty:18
Jeśli tylko jest taka możliwość to dzielić. Długo przymierzaliśmy się u nas do tego zabiegu, żona nie była do końca zdecydowana. W naszym przypadku nie budowaliśmy ścian, po dwóch stronach pojawiły się panele szklane z Fototapetka.eu - szkło matowe, więc przez taki panel nic nie widać, a jednak trochę światła do środka wpada, na środku zamiast klasycznych drzwi, przesuwne składane coś na styl parawanu. na podłodze i pod sufitem prowadnice łatwe w regulacji - więc z pomniejszeniem/powiększeniem garderoby na życzenie nie ma problemu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sypialnia- dzielić czy nie
PostNapisane: 2017-11-22, 15:49 
A my ścianę postawiliśmy i tylko zrobiliśmy takie bardzo delikatne wizualnie szklane drzwi jakie znaleźliśmy w http://www.solidnedrzwi.pl, całość super wygląda i cieszę się, że wydzieliłam garderobę bo wiadomo, że kobiecie ubrań nigdy dość


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sypialnia- dzielić czy nie
PostNapisane: 2017-11-28, 11:48 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-11-26, 22:01
Posty:60
Też miałam taki pomysł, bo sypialnie mam dość dużą. Ale ostatecznie nie chciałam zabierać przestrzeni i postawiłam na szafki i półki z Mebel-Partner. Fajnie się prezentują i nie trzeba było kombinować z postawieniem ścianki ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sypialnia- dzielić czy nie
PostNapisane: 2017-11-29, 10:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-04-21, 11:27
Posty:19
Wotowiec jestem pod wrażeniem projektu :D A co do Fottotapetki, to też mam u siebie mam od nich fototapetę miasto Paris :D - http://www.fototapetka.eu/fototapeta-56-Miasto.html
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sypialnia- dzielić czy nie
PostNapisane: 2021-03-19, 13:03 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Myślę, że będzie to fajne rozwiązanie, kilka razy widziałam takie rozwiązanie i jest naprawdę praktyczne. Jeśli jednak chodzi o różnego typu dodatki do sypialni, to warto kupić podkład pod materac https://ochraniacz-na-materac.pl/podklady-na-materac/32-160x200.html jest to moim zdaniem świetne i pomocne rozwiązanie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO