dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Tania firma kurierska
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-23, 13:05 
Witam wszystkich. Szukam jakiejś taniej firmy kurierskiej, bądź pośrednika kurierskiego, ważne by ceny były w miarę przyzwoite. Wysyłam kilka paczek tygodniowo, nie chcę płacić po 20zł za paczkę bo tak wychodzi średnio, a dla mnie to dość dużo.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Tania firma kurierska
PostNapisane: 2017-05-24, 07:38 
Ja coś kiedyś słyszałam w sumie to czytałam na jakimś forum, że pośrednicy kurierscy mają właśnie o dużo tanio od tradycyjnych kurierów także może w tym kierunku poszukaj właśnie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Tania firma kurierska
PostNapisane: 2017-05-24, 07:52 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-05-24, 07:43
Posty:3
Ja bardzo często wysyłam pośrednikiem Wysylaj Taniej paczki sprzedaję bardzo dużo ubranek po moich dziewczynkach i zabawek mamy małe mieszkanie także nie mam gdzie tego trzymać. Paczki mają tak cenowo tak ok 12 zł za taką paczkę 5 kg tak dla porównania kiedyś płaciłam ok 20 tradycyjnym kurierem także jest spora różnica


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tania firma kurierska
PostNapisane: 2017-05-24, 07:58 
Furgonetka ma też spoko ceny


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Tania firma kurierska
PostNapisane: 2017-05-24, 08:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-05-24, 07:43
Posty:3
Furgonetka ma drożej o kilka złotych wiem bo z tej firmy również korzystałam na samym początku ale zostałam właśnie z Wysylaj Taniej głównie ze względu na te parę groszy i wszystko załatwiasz online nawet na chwilę obecną nie musisz listu przewozowego drukować tylko kurier przyjeżdża już z gotowym


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tania firma kurierska
PostNapisane: 2017-05-24, 08:08 
A patrzyłaś na ubezpieczenia nie każda firma kurierska oferuje w cenie właśnie może tutaj jest haczyk czemu ma o te parę groszy taniej


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Tania firma kurierska
PostNapisane: 2017-05-24, 08:36 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-05-24, 07:43
Posty:3
ftrwesfc napisał(a):
A patrzyłaś na ubezpieczenia nie każda firma kurierska oferuje w cenie właśnie może tutaj jest haczyk czemu ma o te parę groszy taniej

Nie ma żadnego haczyka wysyłam już dobry rok tą firmą i nie miałam żadnych problemów, ubezpieczenia są w cenie. Po prostu pośrednicy działają na zasadzie, że deklarują firmom kurierskim dużą ilość paczek w miesiącu do wysłania i stąd te niskie ceny zresztą tutaj możesz poczytać jak to działa https://www.wysylajtaniej.pl/blog/jak-wyslac-paczke-tanio/ także można smiało zamawiać kuriera


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tania firma kurierska
PostNapisane: 2018-03-20, 20:44 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Ja zazwyczaj wysyłam przez furgonetkę i tam mi zawsze pokazuje któa firma wychodzi najtaniej. Zazwyczaj u mnie to dpd, i nie narzekam bo dla mnie są niezawodni...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tania firma kurierska
PostNapisane: 2018-05-12, 22:19 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-02-16, 10:58
Posty:37
Inpost najlepszy moim zdaniem :) a teraz organizują fajny konkurs, jeszcze zbierają zgłoszenia to warto wziąc udział https://naszczycie.inpost.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Tania firma kurierska
PostNapisane: 2018-07-16, 23:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-21, 22:42
Posty:23
Ja korzystam z brokera kurierskiego Sendit. Niższe ceny, przesyłki na czas. Zero problemów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO