dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-09-14, 10:09 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
najfajniejsze z tego wszystiego jest to ze niegdy sie nie dowiemy czy np nasz sasiad czy nawet pani w sklepie nie ma trupa w szafie albo nie cwiartuje wieczorami kogos w piwnicy... Nigdy nie uda sie posadzic wszystkich swirow:/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-14, 10:13 
to jest pewne, poza tym kazdego dnia ich przybywa. Kiedys i my mozemy zeswirowac.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-14, 10:19 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
a skad wiesz ze juz nie jestes swirem? Wszak kazdy z nich twierdzi ze on jest normalny tylo wszyscy wokolo go nie rozumieja;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-14, 10:21 
a tego nikt nie wie. Jednego jestem pewna, ze gdyby ktos skrzywdzil bliska mi osobe to nie mialabym skrupułów zeby sie zemscic.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-14, 10:26 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
uwierz mi ze byloby CI ciezko zabic... Do tego tzreba miec naprawde silna psyche, chociaz samo spowodowanie czyjejs smierci nie jest jeszcze taki trudne zapewne-gorsze jest pozniej zycie z tym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-14, 11:09 
przy tym ile tragedii dizennie widze mam silna psyche :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-14, 11:12 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
moj znajomy jest fotografem w ekipie ktora zapezpiecza miejsca zgonow, wypadkow itd. Ten to ma porobione w tej czaszce:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-14, 11:14 
ojjj to na pewno :) my tez przyjezdzamy wewani na miejsce tragedii czesto jak juz osoba dawna nie zyje. Czasem przychodze do domu i mam dosc wszystkiego


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-14, 11:19 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
widzialem duzo trupow w swoim zyciu, ale napewno na zawsze w pamieci pozostanie mi obraz goscia ktoremu Jelcz przejechal po glowie... Jechalismy rano, przed nami najwiekszy Jelcz wyladowany burakami, byl ze 150-200m przed nami, nagle lekko go gibnelo, zatrzymal sie, wysiadl kierowca, okazalo sie ze jakis pijaczek wyczolgal sie z glebokiego rowu i wlozyl mu glowe prosto pod tylne kola-dwojaki:/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-14, 11:37 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-30, 16:46
Posty:540
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
to historia z życia. koło mojego miasta jest wioska (jak wiele z resztą). gościu który jest bohaterem tej sprawy uczył się w mojej szkole, miał prakty u mojego ojca na zakładzie. miał opinię nienormalnego, ale nikt się tym nie przejmował. u siebie na wiosce gościu miał taką zaprzyjaźnioną "babcię" tzn babka która go tolerowała, zapraszała do siebie, on jej pomagał jak miał czas itp itd. kiedyś przylazł do niej chyba to był marzec ale nie jestem pewien (w każdym razie chodziłem do szkoły jeszcze) i chciał 20 PLN na piwo. klientka mu nie dała bo po prostu nie miała jakoś 2 dni do renty było. typek zmasakrował jej twarz tłuczkiem do mięsa i młotkiem... posadzony na 25 lat. i popatrzcie, chodził do tej samej szkoły co ja, nawet go trochę czaiłem a tu takie coś. co o tym sądzicie?

_________________
po prostu, zwyczajnie, normalnie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO