dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

ubezpieczenie na życie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-12-15, 12:19 
Warto waszym zdaniem mieć takie ubezpieczenie? na co zwrócic uwagę przed podpisaniem umowy?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ubezpieczenie na życie
PostNapisane: 2017-12-29, 22:08 
jak najbardziej, sama mam ubezpieczenie w concordii, wiem że w razie wypadku czy choroby mam jakie zabezpieczenie finansowe na leczenie itp., składki nie są duże i warunki były dobre


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ubezpieczenie na życie
PostNapisane: 2018-01-16, 11:28 
Zaczęlam się wczytywać w te ubezpieczenia, widzę ze jest coś takiego jak na życie i na dożycie, że to piersze obejmuje rodzinę która jakbym umarła dostaje kasę itp. a drugi też obejmuje wypadki i chorobę, wtedy może nawet pokryć koszt naszych kredytów itp., znalazłam też coś takiego jak oc w życiu prywatnym? Warto mieć?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ubezpieczenie na życie
PostNapisane: 2018-02-26, 16:07 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2018-02-10, 20:32
Posty:5
A może ubezpieczenie na życie w http://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.html byłoby ok? Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie ;)

_________________
Chcemy wierzyć, że czas nas uleczy sam z siebie. Ale czas nie jest lekarstwem, jeżeli pozostajemy bierni. Wtedy po prostu upływa, obojętny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ubezpieczenie na życie
PostNapisane: 2021-02-09, 14:17 
Czy warto się ubezpieczyć? Jak najbardziej, nie daj Boże coś się stanie to płacąc składki zakład ubezpieczeniowy ma obowiązek wypłacić nam odszkodowanie. Ja jestem ubezpieczony w ZUS-ie, a wszystkie potrzebne mi informacje na temat ubezpieczeń zaczerpnąłem z https://zus-info.pl/. Gorąco polecam każdemu tą stronę, ponieważ znajduje się na niej wiele ciekawych artykułów o ZUS-ie i zawsze kiedy mam problem z załatwieniem sprawy w tejże instytucji, zaglądam na ten portal i problem się rozwiązuje.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: ubezpieczenie na życie
PostNapisane: 2022-10-16, 14:40 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2022-08-08, 11:55
Posty:71
Jasne, że warto. Uważam, że podstawą jest dobrze dobrane bezpiecznie, które będzie w pełni odpowiadało Twoim potrzebom. Ja sama nie potrafiłam się zdecydować i uznałam, że poradzę się specjalistów z Phinance. Dobrze zrobiłam, bo sama mogłabym popełnić duży błąd!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ubezpieczenie na życie
PostNapisane: 2023-01-20, 16:22 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Także mogę z całą pewnością Phinance - pomogli mi w dobrze nie tylko ubezpieczenia, ale także kredytu. Było to dla mnie bardzo problematyczne, dlatego cieszę się, że trafiłam na takich profesjonalistów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO