dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Bękarty Wojny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-09-20, 11:04 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-03, 17:12
Posty:280
Jak w temacie, jakie macie odczucia po obejrzeniu tego filmu?? Mi osobiście przypadło do gustu takie naginanie historii przez reżysera. Elementy czarnego humoru oraz świetna gra aktorów, szczególnie Brada Pita, zrobiła na mnie duże wrażenie. Pomysł ze swastyką na czole jest najlepszy :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-20, 11:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 20:12
Posty:31
Lokalizacja: KrakĂłw
ciezko mowic o tym filmie jako o historycznym.... jak dla mnie to komedia z lekkim tlem historycznym.... gra aktorska swietna, humor nieprzecietny - tarantino nie zawiodl.

na poczatku odpychala mnie mysl ogladania brada pitta, ale musze przyznac ze swietnie sie nadawal do tej roli, i zagral tez super..... buon giorno bylo mistrzostwem :mrgreen:

ogolnie film mi sie bardzo podobal. skrocilbym moze tylko troche watek z Shosanna (czy jak jej tam bylo) - troche mi sie on dluzyl (nudzil). ale tarantino lubi takie przegadania w filmie..... ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bękarty Wojny
PostNapisane: 2010-09-17, 11:24 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-09-13, 23:27
Posty:21
Bardzo długi, ale wcale się nie znudziłem. Fajny film będę go pamiętał.

_________________
Bim bom


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bękarty Wojny
PostNapisane: 2010-11-23, 18:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-09, 17:54
Posty:21
Znając twórczość Quentina Tarantino nie ma się co dziwić, że zrobił taki nietypowy i w pewnym sensie przełomowy film. "Bękarty wojny" bardzo mi się podobały. Byłam i jestem pod wrażeniem tego filmu. Jeśli chodzi o Tarantino to bardzo polecam też jego film "Wściekłe psy" z początku lat 90 - jest świetny i mocny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bękarty Wojny
PostNapisane: 2010-12-09, 19:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-09, 19:03
Posty:13
bardzo lubię...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bękarty Wojny
PostNapisane: 2010-12-15, 13:00 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-12-15, 12:48
Posty:83
Ciężko znaleźć film Tarantino który nie jest dobry. W Bękartach wojny bardzo podobała mi się postać pułkownika Hansa Landy grana przez Christoph Waltz'a. W szczególności moment u wieśniaka w gomu gdy poszukiwał rodziny żydów. Za każdym razem gdy go oglądam zwracam uwagę na kolejne ważne szczegóły.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bękarty Wojny
PostNapisane: 2010-12-15, 15:12 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-10-28, 11:30
Posty:32
Jak się do tego filmu nie podchodzi zbyt serio to się podoba. Ja swoim rodzicom próbowałąm wytłumaczyć, że to nie film "historyczny", ale i tak byli oburzeni...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bękarty Wojny
PostNapisane: 2011-04-17, 17:32 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-01-12, 01:15
Posty:57
No pewnie, że to nie film historyczny. Zresztą wszystkie filmy Tarantino trzeba brać trochę z przymrużeniem oka...
Bękarty wojny- świetny film, nie tylko Christoph Waltz dobrze zagrał, wszyscy aktorzy dobrze się spisali. Brad Pitt usiłujący mówić po włosku- :-D . A kojarzycie moment, w którym Hitler wychodzi z seansu i prosi o gumę do żucia? To mógł wymyślić tylko Tarantino.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bękarty Wojny
PostNapisane: 2011-05-05, 21:23 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Miałam okazje obejrzeć ten film w weekend majowy. Bardzo mi sie podobał. Chociaż gra Brada Pitta jakoś mnie nie przekonała. Rola cwaniaczka, pewniaka z zaśpiewem nie należy chyba do jego najlepszych. Ale za to końcówka filmu była najlepsza. Podoba mi się takie skończenie historii wojny :)

_________________
Można taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bękarty Wojny
PostNapisane: 2011-10-18, 15:53 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-14, 16:14
Posty:4
Widziałem go już dość dawno, ale szczerze mówiąc to mnie on nie zachwyciał. Nie mówię, że jest zły, ale jednak spodziewałem się czegoś lepszego. Myślałem, że to będzie mimo wszystko dłuższa i bardziej wciągająca historia.

_________________
Per aspera ad astra!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO