dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Filmy ambitne - tylko dla wybrednych?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-10-26, 14:51 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Ostatnio rzuciło mi się w oczy hasło „Ale kino+ dla wybrednych” i tak się zaczęłam zastanawiać - czy faktycznie nie ma w tym racji. Co wieczór przerzucam kanały w poszukiwaniu czegoś co sprawi, że choć na chwilę się zatrzymam, przemyślę coś, poczuję patrząc na obraz i... NIC. No kompletnie nic ciekawego w tej telewizji nie ma. Jeśli już trafią się jakieś ciekawostki festiwalowe, krótkie metraże albo etiudy to puszczane są o skandalicznie późnych porach - a potem mówi się, że niska oglądalność...

Lubicie ambitne kino? Jakich filmów szukacie? Czego oczekujecie oglądając telewizję? Zapraszam do dyskusji! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Filmy ambitne - tylko dla wybrednych?
PostNapisane: 2014-10-27, 18:43 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Już jakiś czas temu rzucili mi się w oczy. Prawda jest taka, że mają ciekawą propozycję filmową, bez czegoś oklepanego. Co co chwila powtarza się w tv.
Np już nie mogę się doczekać piątku gdzie będzie klasyka filmu na halloween czyli Dracula i Frankenstein


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Filmy ambitne - tylko dla wybrednych?
PostNapisane: 2014-10-27, 22:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-30, 22:14
Posty:51
"Drakula" mowa o filmie z 1992 roku? Jeśli tak to polecam i mam małą radę: nie oglądaj sama:) "Frankenstein" nie widziałem ale z chęcią obejrzę bo bardzo lubię Roberta de Niro.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Filmy ambitne - tylko dla wybrednych?
PostNapisane: 2014-10-28, 16:21 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
"Dracula" Coppoli - UWIELBIAM! Już sobie przypomnienie w telefonie ustawiłam, żeby nie zapomnieć ;)

Co do pytania to bardzo lubię kino ambitne, chociaż nie będę twierdzić, że oglądam tylko takie filmy, bo byłoby to nieprawdą ;) Ale zdecydowanie wśród tej sieczki programów rozrywkowych w tv (kto to ogląda?), brakuje dobrych filmów.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Filmy ambitne - tylko dla wybrednych?
PostNapisane: 2014-10-29, 15:18 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Halloween to na pewno okazja do zrobienia sobie fajnego wieczoru filmowego i pewnie o tym pomyślimy, ale póki co czekam na jutro i na "Dobrego Niemca". Jest to adaptacja książki Josepha Kanona. Książkę znam i jest świetna, a w adaptacji zagrał George Clooney. Proszę oto krótka zajawka, może i Wy się skusicie:

"Steven Soderbergh mierzy się z Carolem Reedem, przenosząc akcję "Trzeciego człowieka" z Wiednia do Berlina 1945 roku, widzianego okiem amerykańskiego korespondenta wojennego, obsługującego konferencję poczdamską. Plus motywy znane z innych filmów, rozgrywających się w powojennych Niemczech, oraz George Clooney zamiast Josepha Cottena i Cate Blanchett udająca Ingrid Bergman. Czarno-białe i mistrzowsko wystylizowane, ale w sumie - spory zawód."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Filmy ambitne - tylko dla wybrednych?
PostNapisane: 2014-10-29, 21:46 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
Ostatnio oglądałem Fargo na Ale Kino+. Może to nie film, ale całkiem ambitny serial, mówię to z przekonaniem, bo jeżeli o mnie chodzi to ciężko trafić w mój gust z serialem. Ale Kino+ rzeczywiście dla wybrednych :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Filmy ambitne - tylko dla wybrednych?
PostNapisane: 2015-01-08, 13:08 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-01-19, 00:16
Posty:61
Lubię ale nie każdemu twórcy daję rade, teraz się do Almadovara przymierzam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO