dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Masz Talent!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-02-13, 15:56 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
Opis:
Prawdziwa historia Paula Pottsa (w filmie gra go James Corden). Nieśmiały sprzedawca, który wieczorami, amatorsko, śpiewa arie operowe, z dnia na dzień staje się bohaterem YouTube'a, gdy zostaje wybrany do programu "Mam talent". Jego fenomenalny głos zachwyca widzów z całego świata. Paul zwycięża w brytyjskiej edycji programu i zdobywa serca milionów ludzi.
Film w kinach już 21 lutego.

Ale opis nie oddaje klimatu z trailera, do tego posłuchajcie jak ten facet śpiewa - no coś niesamowitego!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Masz Talent!
PostNapisane: 2014-02-13, 18:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-28, 14:13
Posty:18
Obejrzałam trailer i kojarzy mi się trochę klimatem z filmem Billy Elliot. :) Nie słyszałam wcześniej o Paulu, ale zapowiada się naprawdę dobrze. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Masz Talent!
PostNapisane: 2014-02-13, 22:58 
a znacie to "cudze chwalicie,a swego nie znacie"? tylko wystarczy spojrzeć w lustro i widzi sie talent nad talenty:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Masz Talent!
PostNapisane: 2014-02-16, 16:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-02, 19:28
Posty:15
Ten Paul Potts genialnie śpiewa, jego występ na castingu do Mam talent oglądałam już z milion razy :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Masz Talent!
PostNapisane: 2014-02-16, 19:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-28, 14:13
Posty:18
Ewelinaaa napisał(a):
a znacie to "cudze chwalicie,a swego nie znacie"? tylko wystarczy spojrzeć w lustro i widzi sie talent nad talenty:)

Jasne, każdy ma jakiś talent, ważne jest to żeby go rozwijać i nad nim pracować. ;) Moim zdaniem filmy takie jak ten bardzo inspirują do tego, by samemu też działać i spełniać swoje marzenia, walczyć o siebie. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Masz Talent!
PostNapisane: 2014-02-19, 17:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-02, 19:28
Posty:15
Loczek napisał(a):
Ewelinaaa napisał(a):
a znacie to "cudze chwalicie,a swego nie znacie"? tylko wystarczy spojrzeć w lustro i widzi sie talent nad talenty:)

Jasne, każdy ma jakiś talent, ważne jest to żeby go rozwijać i nad nim pracować. ;) Moim zdaniem filmy takie jak ten bardzo inspirują do tego, by samemu też działać i spełniać swoje marzenia, walczyć o siebie. :)


Niby każdy ma jakiś talent a ja swojego ciągle odkryć nie mogę. :-? Może jak zobaczę ten film to mnie jakoś natchnie. Billy Eliot był wspaniały, miałam dużo konstruktywnych myśli po nim i w sumie zainspirował mnie do działania. :) W sobotę się przekonam jak będzie po "Masz Talent". :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Masz Talent!
PostNapisane: 2014-02-23, 10:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-28, 14:13
Posty:18
ChrumChrum napisał(a):
W sobotę się przekonam jak będzie po "Masz Talent". :-D

I co, podobało Ci się? :)
Mi bardzo. :D Film jest bardzo wzruszający, ale przy tym też zabawny. Bardzo lekkie i przyjemne kino idealne na zimowe popołudnie. :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Masz Talent!
PostNapisane: 2014-02-23, 22:30 
czyli to nie że pomyłka, stereotyp to była gra? Jednak muszę przyznać że ma talent:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Masz Talent!
PostNapisane: 2014-02-25, 17:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-02, 19:28
Posty:15
Oj podobało :D Wyszłam z kina z uśmiechem od ucha do ucha i wielką motywacją :P Swoją drogą film dobry na randkę, mojemu miśkowi też się podobał mimo że nie za bardzo lubi tego typu produkcje :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO