dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Najfajniejsze i najgłupsze sceny ;)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-01, 12:44 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Jakie są wasze ulubione i znienawidzone sceny w filmach? Może podacie jakiś przykład?

Ja np. nie cierpię jak w horrorach ludzie usłyszą hałas, to zamiast kulturalnie schować się do szafy (ja bym tak zrobiła ;P) lezą tam skąd dochodzi dźwięk, uzbrojeni w latarkę i ewentualnie tłuczek do mięsa i za chwilę możemy podziwiać zwłoki :/ Toć który normalny człowiek pcha się z własnej woli w miejsce gdzie mu coś grozi?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 16:46 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ja nie lubię kiedy wszyscy umierają w filmach jak np w 'zejściu', film był świetny ale to zakończenie ?! a lubie np w horrorze jak mnie coś wystraszy albo zupłnie zaskoczy, na początku mnie to denerwuje bo teoretycznie mogłam się sama domyślić ale potem już uważam scene za całkiem ciekawą :))

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-03, 15:03 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-21, 20:18
Posty:678
Lokalizacja: z wczorajszej gazety
a mnie denerwuje i zarazem smieszy w horrorach to ze glupie blondynki jak im cos grozi zamiast po cichu siedziec w bezpiecznym miejscu to one zawsze znajda las do ktorego uciekaja hahaha

_________________
Umieć żyć to: żyć lekko bez lekkomyślności,
być wesołym bez swawoli, mieć odwagę bez brawury,zaufanie i radosną rezygnację.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-03, 15:10 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
o tak, albo jak zawsze uciekają zamiast na dół i na dwór, to na strych - chyba logiczne że jak dojdą na strych to będą w ślepym zaułku :/ Ale nie oni lecą na górę


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-03, 15:30 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:101
polskie seriale-konkretnie na wspolnej


wszyscy główni bohaterowie musza byc zajebiscie poprawni .. prawnie, grzeczni usłuzni i wogole:
Młodzi nie pija nic gdy zegnaja suzzy przed wylotem do Stanów, krytykuja piractwo
wszyscy zawsze wszystkim pomogą, nie odmówia:
"Roman zrobisz mi remont? prooste ze ci zrobie, za darmo, po pracy, nie bede czytał gazetki i ogladał tv albo po prostu odpoczywał tylko bede zapierdalał do ciebie i pracował do wieczora"
"nie mamy gdzie mieszkac, chyba bedziemy musieli cos wynając / ah no co ty, mozecie spac u nas swietnie sie sklada"
"telefon mi sie rozładował, moze twoj? no jasne, dzwon

w 'panu tateuszu' dobry byl chlop biegający w adidasach, a w 'janosiku' jak pokazywali panorame w dole po drodze zapieprzała ciężarówka

_________________
WOLNOŚC ROWNOŚĆ TOLERANCJA
http://www.wrzuta.pl/audio/gmyrLuPKRF/cymes_-_mamo_tato


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-03, 15:34 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-21, 20:18
Posty:678
Lokalizacja: z wczorajszej gazety
Vide_Cul_Fide napisał(a):
w 'panu tateuszu' dobry byl chlop biegający w adidasach, a w 'janosiku' jak pokazywali panorame w dole po drodze zapieprzała ciężarówka


nie pamietam tych scen ale fajnie by to bylo zobaczyc

faktycznie serial na wspolnej jest troche oderwany od rzeczywistosci ,wazelina troche

_________________
Umieć żyć to: żyć lekko bez lekkomyślności,
być wesołym bez swawoli, mieć odwagę bez brawury,zaufanie i radosną rezygnację.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-03, 16:38 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
a w na wspólnej to najbardziej mnie wkurza rodzina tego Michała (Kinga + Jafał + Latałek), bosz jakie to było denne, w ogóle wszyscy Ci aktorzy są tak sztuczni jakby byli z lateksu ale ten Jafał to mnie najbardziej wkurzał :diabel: :diabel: Nie mówiąc np o tych wszystkich młodych którzy nie zachowują się jak zwykła młodzież a raczej jakby dopiero co ich wypuścili z klasztoru dla obłąkanych w północno zachodnich Indiach - zgadzam się, serial lipny, aktorzy sztuczni, akcja i fabuła mdłe i przeróżowione :krew:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-03, 16:55 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Albo Marta Hoffer, matka samarytanka :roll: Chłopak jej mówi sp.... a 'choć dam ci bułkę jak jesteś głodny' :-/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-03, 17:49 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
to już jest w ogóle przesadyzm ale ten wątek jak była zgwałcona, aż się wymiotować chciało tym udawanym bólem i totalną głupotą <a może ja po prostu jestem nie czuła?> :-P

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-03, 20:29 
A ja to olewam i nie oglądam, przepraszam ale to troche dziwne skoro to oglądacie a potem mówicie jakie to głupie.
A co do śmiesznych scen to w Star Wars (od 4do6 ale dokładnie nie wiem) jeden ze star trooperów uderzył się w kant drzwi, a potem chyba się przewrócił albo hełm mu spadł, zresztą sam nie wiem


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO