dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 258 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: nowosci kinowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-11-26, 15:40 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
kobieteczka napisał(a):
Jutro idę na "Gangstera" - świetna obsada: Shia LaBeouf … Jack Bondurant
Tom Hardy ... Forrest Bondurant
Jason Clarke ... Howard Bondurant
Guy Pearce ... Charlie Rakes
Mia Wasikowska … Bertha Minnix
Jessica Chastain … Maggie Beauford
Gary Oldman … Floyd Banner

No i historia jest na faktach, co lubię :)


Widziałem już w weekend. Rzeczywiście przyłożyli się, bo temat nie był łatwy. Już myślałem, zę takich filmów o gagsterach nie będzie ale widocznie nie tylko filmy akcji się sprawdzają. Jakby ktoś się zastanawiał to wbrew pozorom, to nie jest film o strzelających się facetach.:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2012-11-27, 12:19 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
ahwiosna napisał(a):
8-) Ja na "Gangstera" idę dzisiaj!!!! :D Szykuje się kozacki film - na faktach są najlepsze!


Ja po seansie stwierdzam, że nie jest to typowe kino gangsterskie jak Ojciec chrzestny czy Scarface, to jakby połączenie gansterki z westernem. Akcja rozgrywa się poza wielkim miastem, z którymi mamy do czynienia w powyższych filmach, dziej się na prefyeriach, w jakiś górach i tam bracia Bondurant (nie wiem czy dobrze napisałam...) faktycznie rządzili. Historia dośc ciekawa, ale nie sama historia czyni ten film świetnym. tu chodzi o klimat, sylwetki postaci, muzykę! no całokształt ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2012-11-27, 12:58 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-11, 17:05
Posty:73
Lokalizacja: Warszawa
Popieram, to najbardziej klimatyczny film, jaki ostatnio widziałam. Muzyka, zdjęcia no i ten genialny Forrest Bondurant. :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2012-11-27, 12:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-04-26, 14:21
Posty:28
Muszę przyznać, że już jakiś czas nie widziałam tak dobrego filmu. Nie jest to głupi film sensacyjny naszpikowany pościgami czy strzelaninami mamy tu przemyślaną fabułę, rzetelnie wykreowane postaci - na pewno przez to, że jest to scenariusz oparty na książce, która z kolei opisuje fakty. Zgadzam się też, że muzyka fajna ;) Wszystko tworzy ciekawą propozycję omijając papkę hollywood.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2012-11-27, 12:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-04-26, 14:21
Posty:28
Muszę przyznać, że już jakiś czas nie widziałam tak dobrego filmu. Nie jest to głupi film sensacyjny naszpikowany pościgami czy strzelaninami mamy tu przemyślaną fabułę, rzetelnie wykreowane postaci - na pewno przez to, że jest to scenariusz oparty na książce, która z kolei opisuje fakty. Zgadzam się też, że muzyka fajna ;) Wszystko tworzy ciekawą propozycję omijając papkę hollywood.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2012-11-27, 19:35 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-27, 19:31
Posty:6
nowy bond jest super.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2012-11-29, 13:37 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-29, 13:28
Posty:5
Oglądał ktoś już atlas chmur? Zamierzam się na to wybrać ale wolałabym jakieś wasze odczucia w odnośnie do tego filmu poznać :)

_________________
http://www.merton.edu.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2012-12-03, 00:57 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-24, 23:58
Posty:187
violetfusion napisał(a):
silvera: masz więcej informacji o tym? Bo trailer ciekawy jest
ada.kmiec89: ojjj zdecydowanie nie moje klimaty



przepraszam że tak późno... niestety okazało się że to nie film tylko interaktywny klip samsunga z historyjką o miłości tu macie całą historię http://youtu.be/vWmlJ8N1Hbs


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2012-12-06, 18:36 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
Jutro premiera filmu z Bradem Pittem. :) Zostaje przy gangsterskich klimatach, bo taki właśnie będzie "Zabić jak to łatwo powiedzieć" :)


Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nowosci kinowe
PostNapisane: 2012-12-07, 14:51 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-07, 14:32
Posty:118
Ten film z Bradem Pittem zapowiada się całkiem ciekawie. Sama wybrałabym się chętnie na "Atlas chmur", "Moonrise Kingdom" albo "Gangstera". Nie wiem jeszcze co wybiorę na ten weekend i czy w ogóle będę miała czas na kino, ale coś z tego pewnie kiedyś wybiorę :).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 258 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO