dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Reklamy :P
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-06-15, 20:37 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Wiadomo, że każdego denerwuje, kiedy w najlepszym momencie filmu wyskakuje napis reklama o rozpoczyna się 15-sto minutowy blok reklamowy. Ale czasem z nudów zdarza się Wam na pewno spojrzeć na reklamy. Czy są jakieś filmiki reklamowe, które się Wam podobają? Wolicie śmieszne, czy raczej poważne? Jakie reklamówki Was złoszczą albo nudzą?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-15, 20:48 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Nienawidzę reklam jogobelli gdzie jakieś niedorobione baby mówia że czują jak truskawka jest zerwana prosto z krzaczka, uhh jak mnie to wkurza!! :crush: A fajna była kiedyś reklama z Ikeii jak piosenka Boba Marely'a w niej leciała ;-)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-15, 20:52 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
a nie wiem czy spotkali/łyście się z reklamami tego typu, że podczas trwania jakiegoś programu logo sponsora potrafi mignąć na krótki ułamek sekundy - niby niezauważalnie, ale na podświadomość zdąży zadziałać.

Generalnie reklam nie cierpię, aczkolwiek muszę zrozumieć że w prywatnych TV jest to główne źródło dochodu.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-15, 20:53 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Natty napisał(a):
Nienawidzę reklam jogobelli gdzie jakieś niedorobione baby mówia że czują jak truskawka jest zerwana prosto z krzaczka, uhh jak mnie to wkurza!! :crush: A fajna była kiedyś reklama z Ikeii jak piosenka Boba Marely'a w niej leciała ;-)


:-P

Mi się podoba reklama radia zet, gdzie ta dziewczyna myje mini morrisa ;P
A wkurza mnie ostatnia reklama plusa (o tym, że ojciec dzwoni do syna, tamten nie może odebrać, potem się okazuje że ojciec wylądował w szpitalu...) Według mnie to granie na ludzkich uczyciach :-/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-15, 20:56 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Nom fakt, ale reklamy z Kabaretem Mumio są świetne :diabel:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-15, 21:00 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
O tak, oni są świetni :mrgreen:
Ktoś miał nosa, że powierzył im zrobienie tych reklam, teraz są bardziej popularni z reklamówek niż ze skeczy ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-15, 21:21 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Wrrr..... nienawidzę reklam, poza tym zazwyczaj wciskają je w najciekawszy moment filmu :-? Co nie zmienia faktu ze reklamy plusa w wykonaniu mumio są świetne, ale ja też lubię Prawie jak...

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-15, 21:39 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-21, 20:18
Posty:678
Lokalizacja: z wczorajszej gazety
ja tez jak kazdy nie przepadam za reklamami,jednak jest kilka smiesznych np te ostatnie z tzw efektem AXE albo penigra ;-) i jest rozwniez kilka reklam ktore niesamowicie mnie wkurzaja m.in jogobella albo z tym dywanem co babka wyrzuca przez okno bo tak ladnie podloge wyczyscila PRONTEM

_________________
Umieć żyć to: żyć lekko bez lekkomyślności,
być wesołym bez swawoli, mieć odwagę bez brawury,zaufanie i radosną rezygnację.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-16, 08:42 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
Ale na co im to? No po co? Tylko film przerywają. Najbardziej mnie wkurza, że na Polsacie i TVN są długie i niepotrzebne, a tam są super filmy, a na TVP1 i TVP2, też są CZASAMI fajne filmy, ale nie ma reklam :evil:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-16, 09:16 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Adek napisał(a):
Ale na co im to? No po co? Tylko film przerywają. Najbardziej mnie wkurza, że na Polsacie i TVN są długie i niepotrzebne, a tam są super filmy, a na TVP1 i TVP2, też są CZASAMI fajne filmy, ale nie ma reklam :evil:


Adek, właśnie dlatego na TVP1 i TVP2 fajne filmy zdarzają się bardzo rzadko, bo to telewizje publiczne, utrzymujące się z abonamentu - płacisz za to, żeby nikt Ci nie przerywał filmu reklamami, tak to można w skrócie określić. Wiadomo jednak jak jest z płaceniem abonamentu w naszym kraju :roll: Polsat, TVN, TV4 itp. utrzymują się m.in. z reklam, dlatego masz super filmy, ale też niedogodności - coś za coś.

Efekt axe z manekinem jest spoko 8-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO