dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Robocop
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-01-09, 22:44 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-06, 02:50
Posty:46
To teraz was spytam o inny film, tym razem si-fi, nowego Robocopa. Jak się zapatrujecie na remake'a? Ja szczerze mówiąc czekałem, aż go zrobią. Był Sędzia Dredd, Pamięć Absolutna. Przyszedł na następny hit czasów 80 -tych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Robocop
PostNapisane: 2014-01-13, 04:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-19, 06:32
Posty:5
Trailer wygląda dość zachęcająco. Nigdy nie mam przekonania do remake'ów i trzymam się na dystans, ale mam nadzieję na porządne kino :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Robocop
PostNapisane: 2014-01-14, 15:25 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
Do Dredda byłam niechetna,a ale za namową poszłam, więc moze i RoboCopowi dam szansę. Mnie interesuje - oprócz samego bohatera- wizja świata, to rok 2028 chyba więc niedaleko, a Ameryką rządzi jedna korporacja - przerażajaca wizja, ale czy niemożliwa?...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Robocop
PostNapisane: 2014-01-17, 12:39 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 16:39
Posty:143
Ale Dredd wyszedł niezły. Albo więcej niż niezły, a Robocop zapowiada się lepiej - to już nie był tak niszowy film i można go nie pamiętać (ja np. nie pamiętam :P) ale tytuł zna każdy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Robocop
PostNapisane: 2014-01-19, 00:32 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-12-01, 17:05
Posty:51
Fajny był stary Robocop lecz ten nowy zapowiada się całkiem ciekawie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Robocop
PostNapisane: 2014-01-21, 11:37 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-01-19, 00:16
Posty:61
Pamięci absolutnej ani Dreda remakeów nie widziałeam, ale na Robocopa się wybieram trailer fajny, starego lubiłam...;-) nawet plakat miałam w pokoju


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Robocop
PostNapisane: 2014-01-21, 21:12 
Sędzia Dredd naprawdę mi się podobał. Film miał pomysł, fajną fabułę i nieźle zagrany. Generalnie w ogóle mi nie przeszkadzało, że już była raz Dredd. Nie pomyślałem o tym nawet. Co do Pamięci.. jednak Arni postawił dla ojca dziecka Bachledy Curuś zbyt duże wymagania. Nie wiem czy to wina Collina czy scenariusza/reżysera. Ciężko mi powiedzieć.
Co do Robocopa. Póki co za nim przemawia ciekawie dobrana obsada aktorka. Oldman, Keaton czy Jackson to naprawdę najwyższa półka. Poza tym ten film naprawdę potrzebował nowej odsłony. Tamten robocop bardziej przypominał C-3PO niż nadczłowieka. Teraz widać, że to się zmieni. I naprawdę, czarny pancerz jest naprawdę fajniejszy od stalowego;]


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Robocop
PostNapisane: 2014-01-21, 21:14 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-06, 02:50
Posty:46
Sędzia Dredd naprawdę mi się podobał. Film miał pomysł, fajną fabułę i nieźle zagrany. Generalnie w ogóle mi nie przeszkadzało, że już była raz Dredd. Nie pomyślałem o tym nawet. Co do Pamięci.. jednak Arni postawił dla ojca dziecka Bachledy Curuś zbyt duże wymagania. Nie wiem czy to wina Collina czy scenariusza/reżysera. Ciężko mi powiedzieć.
Co do Robocopa. Póki co za nim przemawia ciekawie dobrana obsada aktorka. Oldman, Keaton czy Jackson to naprawdę najwyższa półka. Poza tym ten film naprawdę potrzebował nowej odsłony. Tamten robocop bardziej przypominał C-3PO niż nadczłowieka. Teraz widać, że to się zmieni. I naprawdę, czarny pancerz jest naprawdę fajniejszy od stalowego;]

Nie wiem jak to się stało, że jako gość napisałem. Sorry za zamieszanie;]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Robocop
PostNapisane: 2014-01-23, 13:45 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
Pancerz, pancerzem, ale nie macie wrażenia, ze to nie jest taka wyimaginowana wuzja? Przecież już się mowi o tym, ze wojny sa podtrzymywane przez producentów broni, tu mamy korporację, która po prostu chce zwiększyć zyski.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Robocop
PostNapisane: 2014-01-23, 14:06 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-01-19, 00:16
Posty:61
No takie czasy niestety coraz bliżej, rozwój technologii wszelakich tak przyspieszył, że już zwykły zjadacz chleba nie jest tego niemal w stanie ogarnąć...Ciekawa jestem jak mało kiedy tych efektów (może i się powtarzam) sory


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO