dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Seriale online
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-03-29, 12:21 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-11, 09:45
Posty:18
Lokalizacja: Poznań
Ale to nie tyle telewizja co wypożyczalnia internetowa. Wejdź na stronę HBO, wszytsko jest podane jeśli chodzi o ofertę. A co do ceny, to musisz sprawdzić u swojego dostawcy internetowego, na stronie podali kto to umożliwia.

_________________
Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie.
— Jan Twardowski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Seriale online
PostNapisane: 2012-03-29, 23:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-21, 16:00
Posty:13
A mnie zmelczyly ciagle poszukiwania serialu po roznych platformach... Zamowilam z mezem hbo go i jest super – nic cie nie ogranicza. Naprawde myslalam, ze to wyrzucanie pieniedzy w bloto, po miesiacu absolutnie nie zaluje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Seriale online
PostNapisane: 2012-03-31, 19:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-21, 16:00
Posty:13
kurde, chciałam Cię zacytować a coś schrzaniłam... i ucięło moją wypowiedź. :-? nie obczajam forów czasem...

to co chciałam: no podali na stronie kto, zobaczymy, waham sie bo HBO to dobra marka telewizyjna, z drugiej strony kiedy mam na to znaleźć czas... chociaz fakt, ze mozna to robic wszedzie... no pomyslimy w tym temacie. dzieki za odpowiedź


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Seriale online
PostNapisane: 2012-03-31, 19:33 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-11, 09:45
Posty:18
Lokalizacja: Poznań
Właśnie nie wiedziałam o co Ci chodzi :)))

No to jest ogromna zaleta to że wszędzie można. Nawet pisałam taką reklamę na ich konkurs, bo oglosili konkurs na scenariusz, – że można sobie siedząc na plaży obejrzeć odcinek ulubionego serialu :) Fajnie ze taka forma telewizji sie rozwija.

_________________
Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie.
— Jan Twardowski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Seriale online
PostNapisane: 2017-05-28, 16:47 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
Ja mimo wszystko wolę jednak oglądać na większym ekranie;) Ostatnio oglądam Zbuntowanego anioła- choć to bardziej telenowela niż serial ale bardzo wciągająca;D Codziennie na Pulsie od 13:50!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Seriale online
PostNapisane: 2023-02-24, 16:05 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2023-01-15, 19:53
Posty:65
Polecam bardzo fajny portal vod https://ekino.sx/serie/ Można tam oglądać filmy i seriale online całkowicie za darmo. Ja uwielbiam tam oglądać wiele popularnych seriali.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO