dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 290 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Seriale
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-12-21, 17:50 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2019-12-21, 17:17
Posty:6
Sięgam po różne seriale. Najczęściej oglądam oryginalne produkcje Netflix. Właśnie jestem po serialach:

- The Crown
- Las chicas del cable
- GirlBoss
- Love, Death & Robots
- Dirty John

oraz inne:

- Satisfaction
- American Horror Story 9
- Pułapka

_________________
Bloger / Podcaster
Znajdziesz mnie na stronie: PatrykTarachon.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Seriale
PostNapisane: 2021-07-03, 00:39 
Miejscem w którym możesz za darmo obejrzeć wszelakie filmy i seriale jest https://ogladaj.to/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Seriale
PostNapisane: 2021-08-31, 22:55 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Ja oglądam na PLAYER. Ostatnio chętnie oglądam polskie seriale kryminalne. Dziś oglądałam pierwszy odcinek Skazanej. Genialny serial! Czuję, ze wciągnie i będę czekała na każdy jeden odcinek.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Seriale
PostNapisane: 2021-09-09, 19:51 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-10-12, 19:56
Posty:47
widziałam właśnie zapowiedzi, na razie na playerze oglądam Chyłkę, mocno mnie ten serial wciągnął, polskie seriale kryminalne jak widac mają się coraz lepiej, w następnej kolejności mam plan zacząć Skazaną, koleżanka mi ten serial poleciła, gra tam Agata Kulesza


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Seriale
PostNapisane: 2021-09-29, 22:36 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
burzynka napisał(a):
widziałam właśnie zapowiedzi, na razie na playerze oglądam Chyłkę, mocno mnie ten serial wciągnął, polskie seriale kryminalne jak widac mają się coraz lepiej, w następnej kolejności mam plan zacząć Skazaną, koleżanka mi ten serial poleciła, gra tam Agata Kulesza


Chyłkę oglądałam całą. Czytałam też Mroza i jedno i drugie super. Skazana dopiero się zaczyna, ale jak nie widziałaś to nadrabiaj bo na player jest już 5 odcinków :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Seriale
PostNapisane: 2021-10-07, 15:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-08-18, 18:41
Posty:25
Ostatnio oglądałąm super film na vod https://ogladaj.to/ o kobiecie która spontanicznie wyjechała ze swojego miasta w poszukiwaniu przygód. Stwierdziłąm ,ze każdemu należy się odpoczynek, więc spakowałam sie i pojechałam na cały długi weekend nad morze. :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Seriale
PostNapisane: 2021-10-27, 20:56 
Mnie totalnie wciągnęła Skazana na player. Jest 8 odcinków i wszystkie są już do obejrzenia. Wciąga od pierwszego odcinka. Będę na pewno czekała na drugi sezon.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Seriale
PostNapisane: 2021-12-14, 01:07 
w styczniu ma startować Behawiorysta :) czekam niecierpliwie, miałam w planach przeczytać książkę ale poczekam na serial, na player sporo polskich produkcji jest


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Seriale
PostNapisane: 2022-02-12, 22:33 
Oglądam Behawiorystę, świetny, jeden z lepszych seriali kryminalnych jakie ostatnio oglądałam. Bardzo ciekawy zamysł, dobrze się to ogląda


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Seriale
PostNapisane: 2022-08-25, 19:50 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-04-28, 11:16
Posty:111
Bardzo polecam stronę https://ekino.sx/ można tam znaleźć wiele popularnych seriali oraz filmy. Ja bardzo lubię korzystać z tej strony, jest tam w czym wybierać i co najważniejsze wszystko jest dostępne za darmo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 290 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO