dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Antena do wzmocnienia sygnału internetowego - dobry wybór?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-09-28, 15:02 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 19:41
Posty:45
Witajcie, chciałabym kupić antenkę do wzmocnienia sygnału internetowego. Nie chcę wydawać na nią nie wiadomo jak dużej kasy, bo problemy z internetem mam tylko w weekendy, gdy przyjeżdżam do domu. Wpadłam na taki model . Czy ktoś, kto używa takiej antenki lub się na tym zna mógłby mi powiedzieć, czy będzie odpowiednia do laptopa? I czy w ogóle warto w coś takiego inwestować? Że tak sie po kobiecemu wyrażę - mam dwie kreski zasiegi na 5 możliwych ,czy taka antenka wzmocni sygnał dwukrotnie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-05, 13:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-21, 18:28
Posty:13
Szczerze mówiąc, sama się na tym nie znam absolutnie, ale wiem, że mój brat kupował właśnie taką antenę na wzmocnienie sygnału na wasserman.pl. Ogromny wybór może Cię trochę przerazić, jeśli jesteś takim samym laikiem jak ja, ale bez problemu można się skontaktować z ekipą sklepu i oni powinni Ci powiedzieć co i jak.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-19, 22:36 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 19:41
Posty:45
No przyznam szczerze,że zarówno wybór,jak i terminologia mnie przeraża;) Ale nie poddam się, zasięgnę opinii gdzie trzeba i wybiorę najlepszy;) W końcu nic co ludzkie...:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-28, 02:58 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
Powiem Ci Star, że ten sprzęt wygląda całkiem spoko i powinien pomóc. A sklep gorąco polecam - kupowałem tam niedawno kamerkę i byłem bardzo zadowolony - zarówno z urządzenia, jak i obsługi. Potrafią doradzić i wiedzą za co kasę dostają. Nie wciskają kitu, więc powinni Ci zaproponować coś odpowiedniego.

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-22, 16:22 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-11-20, 15:58
Posty:2
Też wpadłem na ten pomysł z anteną, zakupiłem taka o bardzo podobnych parametrach tylko droższa i jest oki. Ta oferta ktora pokazujesz powinna być dobra, tak mi sie wydaje. Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO