dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Antywirus??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-07-28, 21:00 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-07-26, 18:49
Posty:27
i jak ta g data? Dobra jest? Znalazłam pakiet z antywirusem na telefon i myślę nad nim coraz poważniej bo i na telefonie dziwne rzeczy mi się pojawiają ostatnio a robię nim często przelewy :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antywirus??
PostNapisane: 2017-08-04, 13:29 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
U mnie jak dotąd wszystko po instalacji jest ok. Właściwie nie widzę, żeby coś złego się działo. Na poczcie mi wykryło i usuneło jakiegoś wirusa. Chyba mam także nieco mniej spamu na skrzynce z onetu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antywirus??
PostNapisane: 2017-08-28, 10:45 
Ja też używam G daty. U mnie sprawdza sie super i nie narzekam na niego. Kupiłem sobie teraz licencję na rok w sklepie kluczsystem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antywirus??
PostNapisane: 2017-10-24, 18:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-07-26, 18:49
Posty:27
kupiłam ten pakiet na komputery i urządzenia mobilne, opłacało się i też byłam w szoku jak poskanowałam, ale miałam starych wirusów na dysku, aż dziwne że jeszcze mi komputer działał.teraz to śmiha aż miło, też na telefonie pozbylam się śmieci i jak coś chcę zainstalować to od razu antywir sprawdza czy to nie jest coś szkodliwego, niestety w sklepie play też się pojawia coraz więcej takich aplikacji


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antywirus??
PostNapisane: 2017-12-20, 12:30 
Oj warto mieć dobrego antywirusa, wiem to bo niedawno mój komputer wrócił z http://enter-serwis.com/ ponieważ wczesniej mi padł i nic sama nie potrafiłam zrobić, ale najważniejsze, że jest juz dobrze.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO