dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

bardzo dziwy problem z dzwiekiem :(
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-15, 18:44 
witam. może ktoś tutaj mi coś poradzi bo ja już sobie nie daje rady, formatowałem komputer (system xp) po formatowaniu wgrałęm wszystkie sterowniki w ten sam sposób co zawsze i okazało się że występuje problem ze sterownikiem urządzenia dźwiękowego, znalazłem program który sam wyszukuje sterowniki w internecie, użyłem go i znalazłem sterowniki do karty dźwiękowej ( dodam jeszcze że mam zintegrowaną karte dźwiękową), ściągnąłem te sterowniki jednak wogóle nie dało się ich zainstalować, instalacja kończyła się w pewnym momencie i dalej nie chciała iść, spróbowałem zainstalować te sterowniki w trybie awaryjnym, udało się, lecz później komputer włączał się tylko do momentu pojawieniu pulpitu i wyłązał się znowu. postanowiłęm kupić nową karte dźwiękową, dostałem do niej sterowniki na płyvir, tamta karte wyłączyłem w systemie, jednak również z tą kartą problem jest ten sam, chociaż mam sterowniki dodane przez producenta :( dodam że mam service pack 2. pomóżcie prosze :(


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-20, 20:12 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-07, 00:27
Posty:166
Lokalizacja: z przodu
magog napisał(a):
tamta karte wyłączyłem w systemie
Znaczy się w czym? Mi się wydaję, że trzeba wyłączyć ją w BIOSie.

_________________
Obrazek
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-20, 21:04 
oryginalny system?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-21, 00:51 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
magog napisał(a):
tamta karte wyłączyłem w systemie


w systemie - czyli? Panel Sterowania -> System -> Menedżer urządzeń :?:

Wyłącz jak goog przykazuje - w BIOSie - jedziesz delete zaraz jak włączysz, wchodzisz w zakładkę prawdopodobnie nazwaną "Integrated peripherials" i wyszukujesz jakieś Audio, AC'97 czy temu podobne, opcja na Disabled. Wychodzisz zapisując ustawienia.

Jaka ta druga karta jest :?:

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-21, 06:36 
wyłączyłem zintegrowane urządzenie w biosie, ale błąd jest nadal, dodam że w menedżeże urządzeń nie pokazuje mi się żaden wykrzyknik, jednak gdy włączam cokolwiek z dźwiękiem np. winampa pokazuje mi się komunikat o takiej treści:"program nie moze odtworzyc pliku poniewaz wystapil problem z urzadzeniem dzwiekowym. urzadzenie dzwiekowe moze nie byc zainstalowane na tym komputerze, moze byc urzywane przez inny program lub nie dzialac prawidlowo.

:-/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO