dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

blogi / fotoblogi / vblogi
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-01-07, 15:12 
macie? piszecie? a może robicie zdjęcia lub kręcicie filmy? :)
Dla czego to robicie? Na jakich serwisach? Co wam to daje? Jakie macie adresy? Czy robicie to dla kogoś czy dlasiebie? Co sądzicie o tej formie wyrazania swoich mysli/emocji/poglądów? :)

A może jesteście przeciwny? Dlaczego? :)

Odwiedzasz jakieś godne uwagi? :) Jaką tematykę lubisz najbardziej? :) czytasz blogi tylko znajomych czy może przypadkowych ludzi?

czyli ogólna dyskusja o pamiętnikach internetowych.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-07, 18:53 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Hmm... Nie mam bloga. A to dlatego, że zraziłam się do nich w ostatnim czasie. W minionym roku był normalny wypysyp blogów/ fotoblogów etc. A im bardziej "Sweeetaśny" tym bardziej cool... Bleee, niedobrze mi się robi ajk napatrze się na te wszystkie różowe, cukierkowe stronki...
Trafiłam może na kilka blogów prowadzonych, powiedzmy ze smakiem, ale one też ajokś nie przyciągnęły za bardzo mojej uwagi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-07, 20:38 
ja piszę bloga od 2001 roku :) czyli od dawnych czasów kiedy blog.pl był jeszcze darmowym serwisem, przy czym kazda szanująca się nastolatka z pewnego czata miała swojego blogaska. :) więc jako szanująca nastolatka równiez miałam.

pisanie bloga obecnie jest dla mnie niezwykle ważne bo uczę sie przy tym ortografii - jestem zdiagnozowaną dysortografką ale właśnie dzięki częstemu pisaniu w różnych miejscach można powiedzieć, że błędów robię corazmniej. Z innej zaś strony kocham wspomnienia, jestem okropnie sentymentalna. Poznałam wielu ludzi drogą pamietnika internetowego. Często daję tam upust swoim frustracjom - jest więc dla mnie swego rodzaju terapią oczyszczającą z negatywnych emocji.

Dzięki pisaniu internetowego pamiętnika mój styl, ortografia bardzo się poprawiły. :) Pamiętam, że kiedyś dostawałam 2jki z wypracowań a marginesy były pomalowane całe na czerwono z napisem "ort" lub "styl" :) teraz już nie mam z tym problemów :) - poznaję dużo nowych słów za pomocą których staram się wyrazic swoje emocje i mysli, sądzę więc, że jest to kreatywne zajęcie.

może merytorycznie są one nadal kiepskie ale ortograficznie i stylowo są poprawne :)

no i nie piszę "jurz" i "chasło" :), nie piszę przez "sh" i "oo" ani raz wielką raz mała literą
poza tym jestem spokojniejszą osobą bo swoje smutki zamykam w słowach a obcy ludzie pisza mi, że czują tak samo. :) Czasami można się ich poradzić i bezstronnie Ci doradzą.


hehe :)
zresztą, nie można powiedzieć, że nic ciekawego nie ma w sieci :)
np.jest pare, subiektywnie, dobrych fotologów:) np Ged'a albo senqa zdjęcia ze stolicy :) czy choćby JWN
z blogów pisanych to co kto lubi :) ja zawsze sie smieję przy blogu jej :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-07, 22:30 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 17:10
Posty:605
Lokalizacja: Rzeszów
Ja ogólnie pisze blogi od 2004 roku....bo jakoś nigdy wcześniej mnie to nie interesowało. Miałam wiele blogów, ale teraz mam jeden i jak narazie stały...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 16:48 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
A ja nie wiem od kiedy pisze bloga... ja wogóle rzadko zmieniam bloga... najpier miałam na blog.onet.pl a od prawie roku mam na mylog.pl... ale myślę, że posiadanie bloga jest fajne dla tych osób które chcą coś wyrazić... chcą przekazać myśli innym... a niektórzy prowadzą bloga tylko po to żeby miec dużo komentarzy i pokazac kolezankom jak bardzo sa sławne... i takie osoby znam... ja w sumie nie wiem co ma oznaczac liczba komentarzy... przecież komantarz jest mało warty... ale jednak coś warty... blogi... hmmmm.... moga być... xD zapraszam na mojego xD
www.olka080.mylog.pl :mrgreen:

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 21:43 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 17:10
Posty:605
Lokalizacja: Rzeszów
Ja tam pisze bloga żeby wyrazić to co myśle....no i to co czuje.... Nie warto pisać bloga jeśli chce się mieć dużo komentarzy bo to raczej nie ma przyszłości, ale jednak nie każdy potrafi wyrazić to co czuje i myśli na blogu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 21:46 
blog to tez dobremiejsce na przkazanie znajomym tego co czujemy a np. ciężko nam o tym powiedzieć - chociaż lepiej jest mowić w 4 oczy i tak - to czasami jest to bardzo trudne. :) no i np. osoby które mieszkają od Ciebie dalej - i nie macie czasu na stały kontakt, wchodza na bloga i odrazu wiedzą co u Ciebie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 21:48 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 17:10
Posty:605
Lokalizacja: Rzeszów
Niom alinqa masz racje, ale jednak czasami jeśli ktoś nie umie powiedzieć czegoś w 4 oczka to robi to pisząc bloga


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 22:57 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Takżę bloga posiadam tam na dole w dziale www, ale to raczej słabe jest, jakieś tam moje życiowe wymysły. Za to uwielbiam bloga www.behemotka.mylog.pl , moja koleżanka, dość ironiczna i fajnie sie czyta jej notki. AlinQo a ja znam twojego bloga (tak mi się wydaje) fajnym pOkEmonkiem kiedyś byłaś

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-11, 23:00 
pokemonem ? :) www.osiedleswobody.ownlog.com :) nie pisze nic pokemonowatego :)

zreszta watpie bys znala mojego bloga :) no chyba, że z www.archive.org :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO