dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Czy zamienniki różnią się od oryginałów?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-02-03, 11:34 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Zaczęłam się zastanawiać czy tańsze zamienniki bardzo różnią się jakością od tych oryginalnych. Wiele osób narzeka, że przez takie zamienniki szwankują im drukarki. A co wy o tym myślicie, macie jakieś doświadczenia w tym aspekcie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-03, 17:30 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-09-11, 16:04
Posty:3
polecam zamienniki firmy BlackPoint. Używałam ich już parę razy i z moją drukarką jest wszystko wporządku... Nie musisz się obawiać że drukarka Ci się popsuje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-05, 12:11 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Wiesz co zależy do czego chcesz podmieniać części. Jeśli chodzi o drukarki i czy wybrać oryginalny tusz czy zamiennik, to ja zawsze biorę tańszy zamiennik. Ile osób mnie namawiało na oryginał, że się drukarka zepsuje itp. Nic takiego się nie stało, sprzęt działa bez zarzutów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-04, 17:35 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
Tez mi się tak wydaje. Do tej pory używałam tylko oryginałów,ale wychodzi to bardzo drogo. Spróbuję teraz tańszych opcji, bo ileż można ładować w drukarkę pieniędzy? Ja już za bardzo nie mogę, w końcu mam też inne wydatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-02, 10:57 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
No właśnie słyszałam, że niektórzy ludzie stoją na stanowisku jakoby zamienniki wpływały źle na działanie drukarki, ale sama nie zauważyłam takiej zależności. Używam zamienników doktora tusza i jakość wydruku jest bardzo dobra, a zaznaczę, że drukuję zdjęcia do katalogów więc wydruk musi byc porządny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-07, 11:05 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-19, 19:27
Posty:45
Ja nie widzę różnicy w jakości wydruku dokumentów na oryginałach czy zamiennikach. Zastanawiam się jedynie czy na jakości drukowanych zdjęć taka zamiana się nie odbija. Chcę sobie zamówić zamiennik na doktortusz, ale mam kilka zdjęć do wydrukowania i nie wiem czy jednak nie kupić oryginału?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-08, 05:16 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
Spoko, nie musisz kupować oryginałów- ja tez drukowa łąm zdjęcia na zamieniikach z doktortusz.pl- nie mam zastrzeżeń, co do jakości wydruku. Oczywiście nie radz e kupować tych super tanich zamienników, które można zobaczyć w supermarketach czy na allegro- to nie może być dobre


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-09, 22:32 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
mi kupowanie oryginałów się po prostu nie opłaca..są za drogie do mojej drukarki i drukuję za dużo, żeby móc sobie pozwolić na częste kupowanie tuszy za ok. 80zł i jak narazie moja drukarka działa całkiem sprawnie, a jakość druku jest zadowalająca, także jeżeli nie widać różnicy, to po co przepłacać? ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO