dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-28, 02:02 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-10-28, 01:56
Posty:8
Lokalizacja: AzerbejdĹźan
Ja jestem zwolenniczka zamienników- oryginalne tusze są straaasznie drogie.. Fakt, że z zamiennikami też różnie bywa, zdarza sie, że kupimy jakis przypadkowy supermarketowy zamiennik, który zwyczajnie zapcha drukarkę . Mój kolega używa Zamienników DoktorTusz i mówił, że nie ma żadnych problemów z wydrukami.

_________________
there are no crimes behind enemy lines


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czym karmicie atramentówki?
PostNapisane: 2009-11-23, 14:59 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-11-22, 22:07
Posty:4
bulinka napisał(a):
Jak w temacie. Chciałam się dowiedzieć, czy stosujecie oryginalne kardridże, czy może zamienniki? Jeśli zamienniki, to jakich firm? Mnie się jak dotąd udało zapoznać tylko z firmą DoktorTusz, jestem zadowolona z ich cen i jakości atramentu, ale czy istnieją inne firmy zajmujące się sprzedażą nieoryginalnych wkładów? Wiecie coś na ten temat?


Tylko zamienniki! Gdybym miał używać oryginałów zbankrutowałbym :). No i muszę powiedzieć, że parę miesięcy temu też przerzuciłem się do Doktora Tusza - jest tanio i kartridże, które przychodzą są naprawdę dobre. Nie miałem z nimi żadnych kłopotów, a żywotność nawet ciut większa do kupowanych w sklepie stacjonarnym :).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 20:26 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-11-09, 17:45
Posty:4
nie ważne- laser czy atramentówka dla mnie liczą się tylko oryginalne materiały eksploatacyjne. Swego czasu miałam atramentówkę i właśnie zamienniki ją wykończyły. Od tego czasu skutecznie je sobie wybiłam z głowy. Wolę trochę dołożyć i mieć pewność że nie kupuję badziewia. W pracy to samo- tylko oryginały... Drukarka towarzyszy mi na co dzień nie mogę sobie pozwolić na to żeby wysiadła przez moją głupotę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-06, 16:50 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
A to dziwne, ja od zawsze używam zamienników do drukarki, a nie oryginalnych tuszy i jeszcze nie miałam problemu z tym, żeby mi one "wykończyły" drukarkę. Też używam zamienników Doktor Tusz i może to jest kwestia tego, że są one po prostu dobre i nie niszczą drukarek :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-08, 05:27 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
Ja też oszczędzam na tuszu do drukarki i kupuję tańsze zamienniki- różnicy nie ma absolutnie żadnej:) Generalnie wychodzę z założenia,że jesli można na czymś oszczędzić to po prostu to robię:) Tym bardziej,że moja drukarka nie należała do najtańszych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO