dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Drukarki - jakie tusze
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-10-30, 02:27 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-06, 16:04
Posty:109
Lokalizacja: Warszawa
Używacie oryginalne tusze, czy zamienniki? Mieliście kiedyś jakieś problemy związane z korzystaniem z zamienników?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drukarki - jakie tusze
PostNapisane: 2010-11-22, 19:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-22, 19:20
Posty:10
Ja używam zamienników i nigdy właściwie nie miałam z nimi problemu,do tego kupuję sobie od pewnego czasu dosyć tanio,bo wyczaiłam taką stronkę http://www.platforma.lobos.pl/ ,gdzie mają fajne te zamienniki,niedrogo i w sumie teraz,biorąc pod uwagę moje potrzeby dotyczące drukowania nie widzę sensu wracania do oryginalnych tuszy,choć i takie kiedyś używałam,szczególnie na początku:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drukarki - jakie tusze
PostNapisane: 2011-03-18, 13:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-03-17, 10:42
Posty:17
Zamienniki nie odbiegają jakością od oryginałów, dlatego też nie ma sensu wydawać 3 albo 4 razy więcej na tusze producenta. Jednak jeśli oddasz drukarkę na gwarancję i zostawisz w niej pojemniki do zamienników to mogą Ci tej gwarancji nie uwzględnić.

_________________
Dobry druk zapewni tylko drukarnia Częstochowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drukarki - jakie tusze
PostNapisane: 2011-10-27, 23:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-27, 23:13
Posty:23
Oczywiście zależy od drukarki jeśli chodzi o zamienniki to osobiście polecam Active jet jeszcze się na niej nie zawiodłam na http://www.e-atramenty.pl/ jest fajna cena


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drukarki - jakie tusze
PostNapisane: 2011-11-24, 18:47 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-27, 11:54
Posty:100
Używając zamienników można obniżyć koszty eksploatacji drukarek nawet do 60%, najlepsze zamienniki są z certyfikatem OEM, zazwyczaj pojemność jest większa. Z reguły nie ma problemów. Uważaj tylko, bo niektórzy (coraz rzadziej) producenci, instalują w kartridżu chip który bez wyzerowania utrudnia uruchomienie drukarki. Od lat stosuję zamienniki (oryg. mają chore ceny) i nie miewam problemów jest kilku dobrych producentow w polsce, ja kupuję od np: http://allegro.pl/listing.php/search?sg ... decus+druk

_________________
Elo


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drukarki - jakie tusze
PostNapisane: 2011-11-26, 14:53 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:14
Posty:141
Marro napisał(a):

Też od tego sprzedawcy kupuję moje tusze!!! :mrgreen:

_________________
Ta na avatarze to nie ja :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drukarki - jakie tusze
PostNapisane: 2012-01-16, 09:29 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-01-11, 11:20
Posty:89
"Zamienniki nie odbiegają jakością od oryginałów"

To ciekawe. Ja widziałem olbrzymią różnicę pomiędzy zamiennikami, a oryginałami. Zamienniki później się utrwalają i jak się szybko "chwyci za druk" to można trochę rozmazać, jednak do użytku domowego zdecydowanie jestem za zamiennikami, ze względów ekonomicznych oczywiście.

_________________
PWSZ Nysa Forum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drukarki - jakie tusze
PostNapisane: 2014-01-28, 12:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-12-01, 17:05
Posty:51
Mam drukarkę hp i jak kupiłem zamienniki to nie chciała drukować odmawiała posłuszeństwa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drukarki - jakie tusze
PostNapisane: 2014-03-19, 18:17 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
ja uzywam zameinników activ jet już jakiś czas i nie zauwazyłam żebym miała jakieś problemy, drukarka dalej sprawnie pracuje, oszczędzam bo mam dużo tańsze koszty wydruku (a dodam że sporo drukuję) no i mam dobrej jakosci wydruk. więc po co mi przepłacać za oryginały?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drukarki - jakie tusze
PostNapisane: 2014-09-30, 12:07 
Trochę odświeżę temat. Używam zamienników AJ ale ostatnio kupiłem zamienniki Asarto ze względu na niższą cenę. Druk w moim przekonaniu jest równie dobry albo nawet i lepszy od AJ. Czy używacie zamienników Asarto? Jakie jest Wasze zdanie co do jakości druku itp. Dzięki za wszystkie odpowiedzi.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO