dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-31, 21:32 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-09-17, 19:50
Posty:6
Ja mam drukarkę HP-ka, jestem bardzo zadowolona z ich żywotności i pracy. Mój tatusiek ostatnio kupił do siebie do pracy taką na promocji http://www.hiperokazja.pl/hp-photosmart-c4580-wifi.html i też nie ma żadnych zarzutów do niej. Cena niezła, a jednak firma HP jest solidna. Przy okazji drukarka ma też skaner i kopiarkę, a to napewno się przyda :) Więc swoim skromnym zdaniej polecałabym coś takiego.

_________________
Lepiej być kretem niż kretynem...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 13:05 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Canon do biura jest najlepszy. Jakość druku naprawdę super. Ja wybrałam taką z kserem i skanerem. Mam ją od roku i jeszcze nigdy nie było z nią problemu( nawet papier się nie zacina).

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 20:12 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-11-09, 17:45
Posty:4
no proszę, mogę się nawet włączyć do dyskusji bo temat dla mnie na czasie. przy dużym obciążeniu drukarki w biurze najekonomiczniej wyjdzie OKI. Pracowałam w banku, tam się drukuje naprawdę sporo. Były HPki, Ricohy i OKI. Te ostatnie sprawdzały się najlepiej, także jak teściowa chciała drukarkę do biura rachunkowego to z doświadczenia od razu jej OKI polecałam. Wydruk 1 str. na oki może wynieść tylko 12 gr. w zależności od modelu i tonera jaki można w danym modelu zastosować, ale to już najlepiej model dobierać do swoich potrzeb. Można też w sklepie przedstawić swoje potrzeby i obsługa pewnie pomoże coś dobrać. Wspomniany sklep-oki.pl też nam bardzo pomógł, bo jednak biuro rachunkowe to nie do końca to samo co bank więc i wybór nieco inny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-27, 10:30 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Od dłuższego czasu jestem szczęśliwym użytkownikiem drukarki Brother Hl-2140, naprawdę rewelacja. Jakość wydruku robi wrażenie, ponadto nigdy nie miałam problemu z zacinaniem się papieru( przy ostatniej strasznie mi to działało na nerwy). Jestem zdania .że nie ma sensu oszczędzać na drukarce, bo w przeciwnym razie mogą zdarzać się różne niespodzianki. Jeśli faktycznie nie chcesz na coś wydawać dużo pieniędzy to może to być na przykład toner( polecam dr.tusz.pl- dobra jakość, wysoka cena).

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-27, 15:56 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Oki to jedna z najbardziej znanych firm oferująca drukarki i urządzenia wielofunkcyjne do pracy biurowej. Polecam, bo w pracy mamy kilka takich. Wejdź sobie na sklep-oki.pl i sprawdź ich ofertę. Naprawdę sprawdzają się!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-28, 12:35 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-10-28, 01:56
Posty:8
Lokalizacja: AzerbejdĹźan
tez mi się wydaje, że najlepiej canon albo oki, chyba że to ma być drukarka mono to wtedy jak najbardziej xerox jest na miejscu. Jest o tyle fajny, że bardzo tani w eksploatacji i często polecany do biura, więc może własnie xerox coś z linii phaser..?

_________________
there are no crimes behind enemy lines


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaką drukarkę wybrać?
PostNapisane: 2010-06-28, 19:12 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
ja mam juz dosyc długo HP, i jako markę bardzo sobie chwale.Nigdy tez nie psułam drukarki nie oryginalnymi tuszami wiec tutaj mysle ma to tez duze znaczenie w jakości drukowanych zdjęc.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaką drukarkę wybrać?
PostNapisane: 2010-07-05, 12:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-07-05, 11:56
Posty:29
Polecam Canona. Sama mam taką drukarkę w domu i w firmie i spisuje się rewelacyjnie. Bardzo ekonomiczna w użytkowaniu, obraz drukowany w wysokiej jakości.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaką drukarkę wybrać?
PostNapisane: 2010-07-13, 20:56 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
sory ,ale ta marka kojarzy mi sie bardziej z aparatami niz z drukarkami...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaką drukarkę wybrać?
PostNapisane: 2010-07-22, 12:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-07-05, 11:56
Posty:29
Ja mam Brothera HL - 2035 http://www.doktortusz.pl/l1533-brother-hl-2035 i jestem z niej bardzo zadowolona, wyjątkowo szybki, sprawny i wydajny sprzęt. Wcześniej miałam Lexmarka i średnio się spisywał, więc tego nie polecam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO