dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Który monitor
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-14, 12:20 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
No i teraz :> mam spory problem panowie i panie, a dlaczego ? Poniewaz niedlugo prawdopodobnie przyjdzie taki czas, wymiany monitora na cos wiekszego 20'' oraz znacznie plaskiego :P, czyli monitora LCD. No i teraz mam wielki problem jaki? Modeli jest od zawalenia, ale co sadzicie o monitorach EIZO, fakt sa drogie ale czy warto zaplacic ta cene ? Czy moze kupic sporo tanszego Samsunga lub Asusa...


Dodam tylko ze ja obecnie siedze na LG flatron F720P (stary dobry kochany CRT)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-15, 15:42 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
NEC LCD 20WGX2PRO dobry monitor, ale trzeba wydac okolo 1500 zl.

CTRy w grach i tak sa niedoscignione. :-P Sam mam Actine i za nic bym jak narazie nie zmienil na LCD po to by miec smugi w bardziej dynamicznych grach. ;-) Tyle ze LCD dla oczu przyjazne. :mrgreen:

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-13, 12:55 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
matelka napisał(a):
NEC LCD 20WGX2PRO dobry monitor, ale trzeba wydac okolo 1500 zl.
za 1700 mam o niebo lepszy jednak EIZO :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-13, 14:08 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Nie znam firmy. :roll:

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-27, 19:09 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
ja ostatnio po zaskakującej kampanii reklamowej LG zastanawiam się nad zmianą monitora na nowy LG z pakietem smart seria W53. Ten monitor ma dośc ciekawe funkcje m.in. automatyczne dostosowanie jasności obrazu do warunków panujących w pomieszczeniu czy funkcja kontroli czasu. Czy ktoś z Was zna ten monitor?

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-31, 11:11 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-02-12, 18:24
Posty:6
jonka zwróciła uwage na calkiem istotną ceche przy wyborze monitora - wpływ na wzrok - tak sobie poszukałem i okazuje sie że rzeczywiście te monitory LG z pakietem smart to w chwili obecnej najbardziej zaawansowane pod tym względem monitory - no i ten czas reakcji matrycy 2ms! to jak dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-15, 00:12 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-30, 11:55
Posty:64
Opisując monitory z serii w53/54 zwracaliście uwagę na wzrok, ale w tych monitorach bardzo istotną rzeczą jest także mniejsze zużycie energii (o około 27 % mniej). w dzisiejszych czasach jest to bardzo istotne.
jeśli ktoś by chciał to na stronie www.smamot.com w zakładce showroom można sprawdzić jak działają nowe funkcje smart. Jeśli nie to może ten opis wystarczy.LG


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-23, 14:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-07-23, 13:52
Posty:4
Hej,dołaczam się do tematu i zdecydowanie polecam LG. Pracuje na tych monitorach i spisują się na medal. Funkcja smart faktycznie jest bardzo pozytywnym atrybutem tych urządzeń i ułatwiającym pracę. Czas reagowania matrycy także jest bardzo zadowalający. Dla wglądu podaje stronę euromall.pl, gdzie mają szeroką ofertę monitorów LG. Portal jest przejrzyście skonstruowany, więc z pewnością dowiecie sie wszystkiego, co Was interesuje :)
Pozdrawiam!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-17, 21:58 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
jeżeli chodzi o monitory, to od wszystkich słyszałam, że najlepszy LG, dlatego kupiłam http://www.electro.pl/produkt-LG_Monito ... 8,252.html i teraz też dołączam się do chwalenia tej firmy, mój ma 22", gra się na nim perfekcyjnie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-20, 10:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-07-26, 11:27
Posty:21
Hej
Wątek już dość stary, ale jestem zainteresowana monitorem, który ma jak najmniej niekorzystny wpływ na wzrok :roll: Spędzam bardzo dużo czasu przed kompem i zastanawiam się czy właśnie nie wymienić by monitora, który byłby bardziej przyjazny dla moich oczu. Upatrzyłam sobie tego ASUS Czy on ma tę funkcję, która chroni wzrok?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO