dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

myszki do gier komputerowych
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-03-23, 16:52 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-01-15, 16:35
Posty:8
Witam,
coraz więcej się słyszy o grach komputerowych, wymienia różne nazwy, ale temat myszek pozostaje zawsze jakoś drugorzędny. Dlatego chciałam się dopytać na co w ogóle zwracacie uwagę przy zakupie takiej myszki? Co tak naprawdę się liczy?

_________________
I am BOX MAN


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-07, 13:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-19, 19:27
Posty:45
Wiesz co, ja bym zwróciła uwagę na to czy mysz jest serio przystosowana do gry, to znaczy czy jest na usb (kabel ogranicza możliwości przy grach). Ta mysz na przykład: TRACER Enduro TRM-501 ma przycisk zmiany rozdzielczości (800/1600DPI), więc można zmniejszać i zwiększać czułość bez instalowania sterowników. Ma tez przycisk 2XFire. Myślę że na to (i na fajny design) warto zwrócić uwagę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-08, 05:47 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
W sumie całkiem fajna ta myszka tracer. Musze przyznać,że dawniej miałąm ograniczone zaufanie do tej firmy,ale teraz uważam,że jest całkiem w porządku:) Na pewno kusząca jest cena myszki,ale ciekawa jestem jak z jej użytecznością. Może ktoś się wypowie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-09, 22:27 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
moim zdaniem, mysz nie musi być koniecznie na USB, żeby była dobra do gier komputerowych, takie myszy są raczej ciężkie i nie zawsze dość szybkie...wiem, że firma Razer produkuje specjalne myszy dla graczy, wiem, że często ten model jest chwalony: http://www.3kropki.pl/p/2/3/razer_lache ... bieska.php pracuje w rozdzielczości aż 4000 dpi, jej częstotliwość działania to 1000 Hz, a czas reakcji to tylko jedna milisekunda, także każdy gracz powie Ci, że to dobry sprzęt ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-13, 08:41 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-01-15, 16:35
Posty:8
a co myślicie o myszce JAGUAR - Iboxa???
Posiada 8 przycisków, podobnie jak wcześniej wspominany Tracel - przycisk do zmieniania rozdzielczości 880|1600 DPI i posiada całkiem ciekawy kształt ułatwiający codzienne użytkowanie :) Przy tym wszystkim jest dostępna po bardzo atrakcyjnej cenie.
http://www.nokaut.pl/myszy/mysz-ibox-jaguar.html

_________________
I am BOX MAN


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: myszki do gier komputerowych
PostNapisane: 2010-05-31, 21:58 
Ja mam myszkę tracera http://www.techmarket.pl/produkt-Myszy_ ... 2,211.html , kupiłem za 40 coś złotych. Gra mi się na niej bardzo dobrze, ma 7 przycisków, przydają się pod skille w docie:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: myszki do gier komputerowych
PostNapisane: 2010-07-09, 14:29 
Ja mam myszkę bezprzewodową, dużo wygodniejsza od tych z kablem z iBOX'a Laser Racer Pro. Wygodna, fajnie pasuje do ręki, szybka, dobrze się sprawuje na prawie każdej powierzchni i ma daleki zasięg.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: myszki do gier komputerowych
PostNapisane: 2010-07-21, 09:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-07-05, 11:56
Posty:29
JA w gry komputerowe nie gram, ale mój brat owszem i to namiętnie. Dawniej miał jakąś lipną myszkę i mówił, że ciężko jest z nią cokolwiek zrobić podczas grania. Teraz ma taką: http://www.1komp.pl/produkt-8-262-1523- ... silver.htm i mówi, że jest duża różnica.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO