dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Naprawa laptopa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-01-14, 13:08 
Hej;) Popsuł mi się właśnie laptop i teraz muszę śmigać na swoim starym złomku;/ Zna może ktoś firmę z Opola: http://www.interset24.pl/ Znajomy mi ją polecił, że niby bardzo dobra firma ale nie chce ryzykować i tracić nie potrzebnie kasy. Dziękuje za jakieś rady


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Naprawa laptopa
PostNapisane: 2014-01-14, 15:24 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
jak znajomy ci polecił to zaufaj...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Naprawa laptopa
PostNapisane: 2014-01-14, 18:27 
Mi naprawili laptopa i do tej pory działa jak należy więc chyba znają się na swojej robocie;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Naprawa laptopa
PostNapisane: 2014-01-17, 12:44 
ArekKrupa napisał(a):
Hej;) Popsuł mi się właśnie laptop i teraz muszę śmigać na swoim starym złomku;/ Zna może ktoś firmę z Opola: http://www.interset24.pl/ Znajomy mi ją polecił, że niby bardzo dobra firma ale nie chce ryzykować i tracić nie potrzebnie kasy. Dziękuje za jakieś rady


Ja cały czas im zanoszę do naprawy laptopka (który ledwo się trzyma) i nigdy nie narzekam. Naprawa przebiega szybko i sprawnie. Ceny też nie są kosmiczne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Naprawa laptopa
PostNapisane: 2014-01-22, 13:31 
Podobnej porady potrzebowałem;) Dzięki za wszystkie wskazówki. Zaryzykuję i zanoszę im jutro komputer do naprawy;p


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Naprawa laptopa
PostNapisane: 2014-01-29, 16:23 
ArekKrupa napisał(a):
Hej;) Popsuł mi się właśnie laptop i teraz muszę śmigać na swoim starym złomku;/ Zna może ktoś firmę z Opola: http://www.interset24.pl/ Znajomy mi ją polecił, że niby bardzo dobra firma ale nie chce ryzykować i tracić nie potrzebnie kasy. Dziękuje za jakieś rady


Ja jestem z okolic Opola. Oddałem im komputer do naprawy, który naprawili szybko i teraz nie mam z nim żadnych problemów. Naprawdę dobra i sprawdzona firma.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Naprawa laptopa
PostNapisane: 2014-01-29, 17:43 
hejka , mi też tak jakby się popsuł i to jest najciekawsze że kolejny już. Nic nie robię ,nawet filmów zboczonych nie oglądam, wykupiłam antywirusa Norton a niedawno jakiś błąd mi się wkradł i odświeżyłam system a w efekcie nie mam nic. Nortona którego kupiłam nie mam, tylko to że nowiutki komputer i odświeżając mam pakiet 30 dniowy Nortona. Ja się nie znam i nie wiem co teraz zrobić ,nawet jakoś mi się wszystko poprzekręcało i nie ma tego co było na początku. Dochodziłam bardzo długo do ładu minimalnego ,bo to windows 8, a teraz już koniec. Odnowić sub. też nie umiem.
co ja biedna pocznę teraz sama w zimę:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO