dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: oryginalny program antywirusowy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-07-30, 11:51 
Mi się ostatnio fajnie udało - oddałem do http://obslugaserwisowa.pl/ swojego laptopa i dostałem roczną licencję na antywira! :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: oryginalny program antywirusowy
PostNapisane: 2016-03-03, 16:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-06-12, 23:16
Posty:34
Tutaj możecie z free pobrać antywirus http://programydarmowe.com/ Ja osobiście polecam Avirę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: oryginalny program antywirusowy
PostNapisane: 2016-08-16, 13:34 
Ja miałem te darmowe programy, ale tak mi zmulił się komp, że już nie miałem siły. W końcu w Scazi polecili mi inny program i jestem im naprawdę wdzięczny. Ostatnio podpisałem nową umowę i internet śmiga teraz jak bolid F1


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: oryginalny program antywirusowy
PostNapisane: 2016-11-18, 13:36 
To ja ze swojej strony polecę G Data Antivirus. Możecie go kupić na przykład w sklepie klucz-system. Lepiej zainwestować w oryginalnego antywirusa i mieć pewność, że ochroni nasz komputer. Instalujecie darmowy syf a potem się dziwicie, że macie nagle tyle trojanów. G data chroni mój komp już od dłuższego czasu i jestem z niego w pełni zadowolony.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: oryginalny program antywirusowy
PostNapisane: 2016-11-23, 21:40 
mi też darmowe się nie sprawdziły, jak miałam jakiś problem to zostawałam sama bo coś pomoc techniczna albo w ogóle nie istniała albo była mega kiepska, teraz mam gdata total, komp śmiga, oprócz standardowej ochrony dodatkowo zabezpiecza przlewy a tych robię bardzo dużo, no i też przydaje sie antyspam, bo tego mi pełno do odbiorczej wpadało


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: oryginalny program antywirusowy
PostNapisane: 2016-11-24, 15:54 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
A nie lepiej kupić w sklepie na stronie gdaty? Tam widzę różne możliwości zakupu, łacznie z dodatkową licencją na komórkę. Opłaca się taki antywirus na Androidzie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: oryginalny program antywirusowy
PostNapisane: 2016-11-24, 21:34 
a którą masz wersję? czym się różni total od internet security? szukam czegoś na 2 komputery i tego antywirusa brałem pod uwagę, myślałem o nortonie ale on podobno na maksa zamula


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: oryginalny program antywirusowy
PostNapisane: 2016-11-26, 11:10 
Myślę, że nie ma chyba żadnej różnicy gdzie. Ja kupowałem też na klucz-system i jestem zadowolony. Taka wersja mi wystarcza, która tam jest dostępna. Dostałem oryginalny produkt, gwarancję i teraz wszystko hula. G Data to niezawodny antywirus.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: oryginalny program antywirusowy
PostNapisane: 2017-01-10, 20:16 
http://programydarmowe.com/Baidu-Antivirus,2025.html - zobaczcie sobie tego antywirusa. Jest darmowy, więc problemów nie ma. A jest dobry, jak ktoś potrzebuje oochrony jako zwykły użytkownik sieci, to jest totalnie wystarczający.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: oryginalny program antywirusowy
PostNapisane: 2017-01-31, 10:44 
Ja aktualnie korzystam z antywirusa g data. Mam oczywiście oryginalny produkt - kupowałem go w sklepie klucz-system. Antywirus bardzo dobrze mi się sprawuje i chroni komputer, a ja jestem bezpieczny o swoje dane.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO